هشدار انگلیس بعد از نقض پروتکل‌های کرونایی

بعد از اقدامات اخیر بازیکنان تیم ملی انگلیس در نقض پروتکل‌های کرونایی، گرت ساوت گیت سرمربی این تیم به بازیکنانش به صورت جدی هشدار داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از آنکه در روزهای اخیر فاش شد چند بازیکن ملی پوش انگلیسی پروتکلهای کرونایی را نقض کرده و در خطر ابتلا به ویروس کرونا و انتقال او به دیگر بازیکنان تیم قرار گرفته اند گرت ساوت گیت سرمربی سه شیرها با برگزاری یک جلسه درون تیمی به بازیکنانش هشدار جدی داد و مسئولیت آنها را در این باره گوشزد کرد.

بن چیلول، جیدون سانچو و تامی آبراهام سه ملی پوش انگلیسی به دلیل اینکه در روزهای اخیر در جشن تولد آبراهام شرکت کرده و پروتکل های کرونایی را نقض کرده اند این هفته به احتمال قریب به یقین بازی دوستانه انگلیس مقابل ولز را از دست خواهند داد.

با اینکه این سه نفر به خاطر اقدام خود عذرخواهی کردند ولی گرت ساوت گیت برای اطمینان از عدم تکرار حوادث مشابه جلسه ای درون تیمی ترتیب داده و هشداری جدی به همه بازیکنان خود داد.

هاروی بارنز ستاره لستر و بازیکن تیم ملی انگلیس درباره این جلسه گفت: " ما دیروز یک جلسه درون گروهی داشتیم. هدف این بود که همه با مسئولیتهای خود آشنا شوند و این را بدانند که ما قرار است نماینده های کشورمان باشیم. لحن سرمربی تند نبود بلکه او می خواست همه بازیکنان متوجه باشند چه رفتارهایی قابل قبول و چه رفتارهایی غیر قابل قبول است".

بیشتر بخوانید:

اسطوره تایید کرد؛ تست کرونای مارادونا منفی شد

۳‌ امتیاز راحت برای بیانکونری؛کرونا کار دست ناپولی داد

 

 

تگ ها


ویروس کرونا تیم ملی انگلیس گرت ساوت گیت فوتبال جهان فوتبال