هشدار باشگاه میلان به سنگربان جوان

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، صبر باشگاه آث ميلان از عدم تمديد قرارداد جانلوئيجي دوناروما به سر آمده و به اين سنگربان جوان هشدار داده اند هرچه زودتر تكليف قراردادش را مشخص كند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، صبر باشگاه آث ميلان از عدم تمديد قرارداد جانلوئيجي دوناروما به سر آمده و به اين سنگربان جوان هشدار داده اند هرچه زودتر تكليف قراردادش را مشخص كند ...

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، صبر باشگاه آث ميلان از عدم تمديد قرارداد جانلوئيجي دوناروما به سر آمده و به اين سنگربان جوان هشدار داده اند هرچه زودتر تكليف قراردادش را مشخص كند.
روزنامه «كوريره دلو اسپورت» خبر داد دوناروماي 18 ساله كه پيشنهادهاي بسيار بزرگي دارد، هنوز براي تمديد قرارداد با ميلان مردد است و به نظر مي رسد مينو رايولا مديربرنامه هاي او هم از انتقال او به تيمي ديگر استقبال خواهد كرد.
در آخرين مذاكره باشگاه ميلان به مينو رايولا مديربرنامه هاي باشگاه ميلان پيشنهاد خوب با حقوق بين 3 تا 3/5 ميليون يورو براي دوناروما شده در حالي كه حقوق فعلي اين بازيكن 250 هزار يورو است اما هنوز اين بازيكن جواب روشني به پيشنهاد باشگاه نداده.