هشدار به بارسلونا؛ احتمال ابطال کارت بازی گریزمان

اتلتیکو مادرید همچنان از انتقال گریزمان به بارسلونا عصبانی است و شکایت آنها ممکن است باعث ابطال کارت بازی ستاره فرانسوی شود...

مجوز بازی آنتوان گریزمان در لیگ اسپانیا در خطر ابطال شدن قرار دارد.

به گزارش مدال، آنتوان گریزمان قرار بود سال گذشته به بارسلونا ملحق شود و با این باشگاه توافق هم کرده بود اما در نهایت قراردادش را با اتلتیکومادرید تمدید کرد تا خشم بارسایی‌ها را موجب شود اما یک سال بعد او تغییر عقیده داد و در یک پیام ویدیویی برای هواداران اتلتیکو خبر از جدایی خود داد.

دو هفته پیش در نهایت انتقال گریزمان به بارسا با فعال شدن بند فسخ 120 میلیون یورویی او نهایی شد و از این پس گریزمان را با پیراهن بارسا خواهیم دید. ستاره فرانسوی روز گذشته اولین بازی خود با پیراهن بارسا را برابر چلسی انجام داد و نمایش خوبی هم ارائه کرد.

اتلتیکومادرید ادعا می کند بارسلونا از ماه مارس و کوران رقابت دو تیم در فتح لالیگا و همچنین بازی های حساس اتلتیکو در لیگ قهرمانان برابر یوونتوس اقدام به توافق با گریزمان کرده است. به همین دلیل باید رقم قبلی بند آزادسازی یعنی 200 میلیون یورو را پرداخت کند و 80 میلیون دیگر باید از سوی بارسلونا به اتلتیکومادرید داده شود.

امروز خاویر تباس رئیس لالیگا تایید کرد که باشگاه اتلتیکو درخواستی کتبی ارائه داده برای اینکه مجوز فعالیت گریزمان در لالیگا غیرفعال شود: "اتلتیکو درخواستی کتبی داده و مدعی شده است که مجوز بازی در لالیگا برای گریزمان صادر نشود. این درخواست اگر با مدارکی قابل اثبات همراه باشد، می تواند مجوز گریزمان را بلوکه کند. روندی برای حل و فصل این قضیه در جریان افتاده است."

اخبار مرتبط:

چلسی ۲ - ۱ بارسلونا؛ اولین شکست گریزمان با لباس آبی و اناری

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان سازمان لیگ اسپانیا خاویر تباس آنتوان گریزمان بارسلونا اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال