هشدار به ستاره جوان بارسا: از کابوس امباپه درس بگیر

سرجینیو دست، مدافع آمریکایی بارسا، در شکست سنگین ۴-۱ بارسلونا برابر PSG در زمین حاضر بود و هر چند نتوانست برابر کیلیان امباپه کاری از پیش ببرد، اما هنوز فرصت های زیادی پیش رو دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به سرجینیو دست هشدار داده شده که او باید از شب کابوس وار بارسا برابر PSG و ستاره مهار ناپذیرش امباپه، درس بگیرد، اما رونالد کومان، سرمربی بارسا، می گوید که با این مدافع ۲۰ ساله با صبر و حوصله برخورد خواهد کرد.

پاری سن ژرمن موفق شد در دیدار رفت خود برابر بارسا در چمپیونزلیگ، در نوکمپ آتش‌بازی به پا کند و با چهار گل بلوگرانا را به زانو در بیارود. سهم کیلیان امباپه در این پیروزی هت تریک بود و مدافع جوان بارسا با بازی برابر یکی از بهترین ستاره های حال حاضر فوتبال جهان آموخت که چقدر زندگی در بالاترین سطح فوتبال می تواند سخت باشد!

رونالد کومان در مورد مشکلات دست در دیدارهای اروپایی گفت: "شاید به خاطر اینکه او به صورت مداوم بازی نکرده و با مصدومیت هایی نیز دست به گریبان بوده، این موضوعات روی همکاری او با تیم تاثیر گذاشته باشد.

اما او حالا خوب است. از نظر فیزیکی خوب است. او ۲۰ سال دارد اما باید خیلی چیزها بیاموزد. باید بیشتر هجومی و خشن باشدو لازم است که او بیشتر متمرکز باشد. در طول بازی بارها اتفاق افتاد که برای دقایقی او ۱۰۰ درصد متمرکز نبود. ما در این مورد با او صحبت کردیم. او بازیکن جوانی است، این چیز خوبی است، می تواند یاد بگیرد، لازم است که خیلی چیزها یاد بگیرد.

با وجود همه جنبه های مثبتی که او می تواند به تیم اضافه کند، باید یاد بگیرد که بازی کردن برای بارسلونا قدم بزرگی است و با بازی کردن در هلند فرق می کند. او به زمان نیاز دارد. به راهنمایی نیاز دارد. اما این چیزها از خود بازیکن شروع می شوند."

بارسلونا در تابستان سال ۲۰۲۰ دست را با قراردادی ۲۰ میلیون یورویی از آژاکس به خدمت گرفت.

این مدافع ملی پوش آمریکایی این فصل در ۲۴ بازی در تمام رقابت ها برای بارسا به میدان رفته و با گلزنی برابر دیناموکیف تبدیل به اولین بازیکن آمریکایی تاریخ شد که برای بلوگرانا گل زده است.

دست شروع خوبی در کاتالونیا داشت اما پس از شکست سنگین برابر PSG حالا باید دوباره خودش را ثابت کند.

بیشتر بخوانید:

بارسا- PSG و ثبت یک رکورد تلویزیونی شگفت انگیز

حمله به لاپورتا؛ به هواداران بارسا وعده پوچ نده

 

 

تگ ها


رونالد کومان فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال