هشدار به هری کین؛ به جای یونایتد به رئال نرو!

رافائل فن در فارت، ستاره سابق تاتنهام و رئال مادرید، به هری کین، کاپیتان این تیم، هشدار داده است که به جای منچستریونایتد به رئال مادرید نرود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رافائل فن در فارت معتقد است باری هری کین ماندن در لیگ برتر بهترین گزینه است. ستاره سابق تاتنهام و رئال مادرید به هری کین هشدار داده که مبادا در صورت ترک تاتنهام به جای منچستریونایتد، رئال مادرید را انتخاب کند.

هری کین ممکن است در سودای به دست آوردن هعناوین قهرمانی به زودی تاتنهام را ترک کند و مادرید و یونایتد هر دو در تابستان پیش رو به دنبال امضای قرارداد با او خواهند بود.

فن در فارت با توجه به افت بسیاری از بازیکنان انگلیسی پس از پیوستن به لیگ اسپانیا، معتقد است هری کین رد اولدترافورد اوضاع بهتری خواهد داشت تا سانتیاگو برنابئو.

فن در فارت گفت: "او اکنون پس از رابرت لواندوفسکی بهترین مهاجم است و مرد اصلی تاتنهام است. ممکناست به نظر ابلهانه بیاید اما باید به هری کین گفت به منچستریونایتد برو... یا هر تیم دیگری... فقط در انگلیس بمان. معمولا رفتن یک بازیکن انگلیسی به رئال مادرید چندان موفقیت آمیز از آب در نمی آید."

استیو مک منمن نخستین بازیکن انگلیسی بود که در سال ۱۹۹۹ از لیگ برتر به رئال مادرید پیوست. او چهار سال در برنابئو بازی کرد، دو عنوان قهرمانی لالیگا و دو عنوان قهرمانی در چمپیونزلیگ در طول ۹۰ بازی خود برای این تیم به دست آورد.

دیوید بکام کمی قبل از جدایی استیو مک منمن از رئال مادرید، از منچستریونایتد به لوس بلانکوس پیوست و غول اسپانیایی ۳۷ میلیون یورو روی استعداد او سرمایه گذاری کرده بود.

مایکل اوون نیز در ۲۰۱۴ از لیگ برتر به مادرید رفت و جاناتان وودگیت نیز در همان اسل از نیوکاسل به سپیدپوشان مادرید پیوست.

بکام و اوون هر دو توانستند فقط یک عنوان قهرمانی در لالیگا را با رئال ببرند اما وودگیت پس از تحمل مصدومیت های زیاد تبدیل به یکی از بدترین خریدهای تاریخ مادریدی ها شد.

تگ ها


فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال