هشدار بونوچی به PSG علیرغم جذب لئو مسی

لئوناردو بونوچی، مدافع ایتالیایی یوونتوس، پاری سن ژرمن فصل بعد را تیمی رویایی توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، شایعات در مورد آینده لیونل مسی، ستاره آرژانتینی و ۳۴ ساله بارسلونا بالاخره تمام شد و این بازیکن به تیم متمول پاری سن ژرمن پیوست. لئوناردو بونوچی، مدافع باتجربه بیانکونری رخ دادن چنین اتفاقاتی را در دنیای فوتبال طبیعی دانسته و البته مدعی شد یوونتوس فصل بعد تلاش می کند تا جایی که ممکن است برای کسب افتخارات مهم، به مراحل پایانی مسابقات بزرگ راه یابد.

لئوناردو بونوچی گفت: "در طول تابستان واقعا به نظر می رسید که شرایط ماندن لیونل مسی در بارسلونا فراهم شده، اما به هر حال قوانینی وجود دارد که باید رعایت شود و متاسفانه این موضووع نیز بخشی از فوتبال است. این تابستان ما همچنین شاهد جدایی بازیکنان بزرگ دیگری بودیم و دیگران نیز پیراهن خود را عوض کردند. برای عاشقان فوتبال رخ دادن چنین مسائلی آزاردهنده است، اما پویایی فوتبال امروز چنین شرایطی را می طلبد.

در حال حاضر پاری سن ژرمن یک تیم رویایی است و آنها بازیکنان بزرگی را در کنار هم جمع کرده اند. چنین بازیکنانی در این تیم حضور دارند ، اما تشکیل گروهی که به پیروزی می رسد آسان نخواهد بود. ما نیز در تیم خود یوونتوس به رسیدن به هدف مان ایمان داشته و قصد داریم تا آنجا که ممکن است پیش برویم."

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال