هشدار ترابیان: رسانه‌ها در معرفی برترین بازیکن آسیا عجله نکنند

رئیس کمیته فنی فوتسال گفت: هنوز میزبان فوتسال جام باشگاههای آسیا ۲۰۱۹ انتخاب نشده و درخواست میزبانی این مسابقات برای دو استان اردبیل و اصفهان بوده است ......

رئیس کمیته فنی فوتسال گفت: هنوز میزبان فوتسال جام باشگاههای آسیا ۲۰۱۹ انتخاب نشده و درخواست میزبانی این مسابقات برای دو استان اردبیل و اصفهان بوده است. 
 
عباس ترابیان در مورد میزبانی فوتسال جام باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ که این میزبانی طبق اعلام فدراسیون فوتبال به اصفهان رسیده، گفت: هنوز برای میزبانی مسابقات فوتسال جام باشگاه‌ها، AFC تصمیمی نگرفته است. در همان ابتدا فدراسیون فوتبال درخواست میزبانی این مسابقات را برای دو شهر اصفهان و اردبیل  درخواست کردیم و هنوز به صورت رسمی چیزی به ما اعلام نشده است.طبق هماهنگی‌هایی که AFC با فدراسیون فوتبال انجام داده قرار است در آذرماه یک نماینده به ایران اعزام و امکانات هر دو استان اصفهان و اردبیل را  از نزدیک مورد بررسی قرار داده و سپس میزبان جام باشگاه‌های آسیا معرفی شود.
ترابیان در پاسخ به سوالی که آیا اصغر حسن‌زاده به عنوان بهترین بازیکن آسیا در فوتسال انتخاب شده، گفت: خیر، هنوز هیچ چیز مشخص نیست طبق روال هرساله AFC افرادی را از کشورهای مختلف جهت انتخاب برترین‌های فوتسال  آسیا معرفی می‌کند و در بین دعوت شدگان به این مراسم اسامی دو بازیکن خوب ایران اصغر حسن‌زاده و مهدی جاوید مشاهده می‌شود.
وی در ادامه گفت: من نمی‌دانم چرا بعضی از رسانه‌ها به شکل قطعی افرادی را به عنوان برترین‌های فوتسال آسیا انتخاب و معرفی می‌کنند. رسانه‌های ما نباید عجله کنند و تا قطعی شدن از سویAFC  کسی را  اعلام و معرفی کنند. مطمئن باشید در صورتیکه بخواهیم این کار را ادامه دهیم AFC عکس‌العمل نشان داده و روی این موضوع حساس می شود.
وی در پایان در مورد بازی‌های تدارکاتی تیم ملی گفت: قرار است اواخر آذرماه تیم ملی به اسلواکی رفته و ۳ بازی با تیمهای روسیه و اسلواکی انجام دهند و همچنین این تیم ۸ الی ۱۷ بهمن‌ماه برای اولین بار در صربستان حضور و دو بازی با تیم ملی این کشور برگزار می‌کنند.

تگ ها


فوتبال