!هشدار ترکاشوند ; باید برای حکم ژوزه آماده باشیم

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: محمدعلی ترکاشوند درباره آخرین وضعیت بشار رسن، بازیکن عراقی جدید پرسپولیس، اظهار کرد: این بازیکن دو، سه روز دیگر به تهران می آید تا قراردادش را به صورت رسمی در هیات فوتبال استان تهران به ثبت برساند ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: محمدعلی ترکاشوند درباره آخرین وضعیت بشار رسن، بازیکن عراقی جدید پرسپولیس، اظهار کرد: این بازیکن دو، سه روز دیگر به تهران می آید تا قراردادش را به صورت رسمی در هیات فوتبال استان تهران به ثبت برساند. پس از آن به کشورش می رود تا دو، سه بازی برای تیم نیروی هوایی عراق انجام بدهد.

او در ادامه درباره انتقادات برخی از بازیکنان همچون مهدی طارمی از باشگاه پرسپولیس هم، گفت : درباره این اظهارات باید از خود طارمی سوال کنید. من نمی توانم درباره اظهارات شخص دیگری صحبت کنم. ما هم او را به باشگاه دعوت می کنیم تا اگر حرفی دارد بزند. البته این را که او مدعی شده بلایی سرش آورده ایم اصلا قبول ندارم چون مهدی طارمی با باشگاه پرسپولیس قرارداد داشت و ما هم نمی توانستیم این اجازه را بدهیم که بدون پرداخت پول از باشگاه جدا شود اما با هماهنگی هایی که انجام شد زمانی را برایش تعیین کردیم تا در این مدت مبلغ درخواستی باشگاه را واریز کند که نتوانست این کار را انجام بدهد و در نهایت از او خواستیم که به تمرین برود. حال ما چه کار بدی در حق این بازیکن انجام داده ایم؟

ترکاشوند همچنین درباره پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان هم، گفت : بازیکنان باید بدانند باشگاه پرسپولیس به جایی وصل نیست که همیشه در حسابش پول وجود داشته باشد و بتواند آن را پرداخت کند. باید پول به باشگاه بیاید تا بتوانیم قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم. هر زمان که پول به حساب باشگاه بیاید این کار را انجام می دهیم. یک شنبه هم بخش قابل توجهی از قرارداد بازیکنان را به حسابشان واریز کردیم که این پول مربوط به بخشی از قرارداد فصل گذشته و درصدی از قرارداد فصل جدید می شود. البته بازیکنان بابت پاداش های شان از فصل قبل هنوز طلبکار هستند که به زودی آن را پرداخت می کنیم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در ادامه صحبت هایش به خبرنگار ایسنا، گفت : باشگاه پرسپولیس مردمی است و نیازمند کمک مردم است. ما برای پرداخت بخشی از مطالبات قبلی باشگاه باید پول قابل توجهی را تهیه کنیم. هنوز حکم قرارداد ژوزه صادر نشده است اما اگر صادر شود باید خودمان را برای آن روز آماده کنیم.

او در پاسخ به این سوال که این درست است باشگاه پرسپولیس طی یک سال اخیر چیزی نزدیک به ۵۱ میلیارد تومان از اسپانسر دریافت کرده است؟ گفت : این مبالغی که صحبت از آن می شود دقیق نیست. شاید این مبلغ برای دو فصل باشد اما به هر حال ما در حال حاضر هم مبلغی از اسپانسر طلبکار هستیم که در حال مذاکره برای دریافتش هستیم.

ترکاشوند در پایان در پاسخ به این سوال که آیا داربی آلمان قرار است برگزار شود، گفت : اطلاعی از این موضوع ندارم چون این یک تصمیم مدیریتی است اما مطمئنا باشگاه پرسپولیس بابت انجام نشدن این بازی محکوم نخواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال