هشدار جادوگر به مسئولان نفت تهران

شنیده ها حاکی از آن است سرمربی تیم فوتبال نفت تهران از شرایط فعلی باشگاه به شدت ناراحت بوده و حتی امکان ترک تیم را هم مطرح کرده است ......

شنیده ها حاکی از آن است سرمربی تیم فوتبال نفت تهران از شرایط فعلی باشگاه به شدت ناراحت بوده و حتی امکان ترک تیم را هم مطرح کرده است ...

شنیده ها حاکی از آن است سرمربی تیم فوتبال نفت تهران از شرایط فعلی باشگاه به شدت ناراحت بوده و حتی امکان ترک تیم را هم مطرح کرده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان: مشکلات این روزهای باشگاه نفت تهران نه تنها حل نشده بلکه در حل افزایش است. با اتمام مهلت 15 روزه به شرکت بهنام پیشرو کیش هیچ اتفاق خاصی نسبت به یک سال گذشته نیفتاده، به طوری که نه سهامی به شرکت بهنام پیشرو کیش منتقل شده و نه این شرکت به تعهدات خود در زمینه تهیه مفاسا حساب مالیاتی و تعیین تکلیف طلبکاران عمل کرده است.
 
در این بین شنیده ها حاکی از آن است که فردی با نام خانوادگی «مهاجر» که قرار بود در همین ابتدای کار 5 میلیارد تومان به عنوان اسپانسر به باشگاه تزریق کند، با وجود حضور در تمرینات تیم به تعهدات خود عمل نکرده و حتی 3، 4 روز است که پاسخگوی نفتی ها نیست تا علی کریمی که با قول و وعده مسئولان باشگاه مسئولیت سرمربیگری نفت را قبول و روی تعهدات مالی اسپانسر هم حساب کرده بود با بن بست مواجه شود.
 
بر اساس همین شنیده ها علی کریمی که از شرایط فعلی بسیار ناراضی است، اولتیماتوم داده که اگر مشکلات فعلی تا پایان هفته حل نشود کنار می کشد و از ادامه همکاری با باشگاه نفت تهران انصراف می دهد.
 
نکته جالب در این بین حرکت قابل تامل مسئولان فعلی باشگاه نفت در انعقاد قرارداد با محسن سیدی و غلام حسنوی به عنوان مربی دروازه بان ها و مربی تیم فوتبال نفت و افزودن آنها به کادر فنی علی کریمی است. این دو نفر جزو طلبکارانی بودند که در یک سال گذشته به شدت پیگیر مطالبات مالی خود و سایر همکاران و دوستانشان از مسئولان باشگاه نفت بودند و به نوعی در رسانه ها سردمدار این موضوع محسوب می شدند.
 
با امضای قرارداد با این دو مربی به نظر می رسد که آنها در پیگیری مطالبات خود شاید به اندازه قبل دیگر جدی نباشند یا تغییر روش دهند. البته پیش از این دو مربی مهرداد خانبان، آنالیزور پیشین نفتی ها هم که جزو طلبکاران بود به کادر فنی نفتی ها اضافه شد. جدا از توانایی های فنی که مربیان اضافه شده دارند، به نظر می رسد هدف اصلی مسئولان فعلی باشگاه نفت ایجاد شکاف عمیق و دودستگی بین طلبکاران باشگاه نفت است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال