هشدار جدی به مادریدی‌ها پس از نمایش فاجعه‌بار

رئال مادرید شب گذشته در لیگ قهرمانان اروپا برابر کلوب بروخه بلژیک به تساوی 2 بر 2 رسید تا زنگ خطر در مادرید به صدا در بیاید و مطبوعات به این تیم به خاطر اشتباهات عجیب هشدار جدی بدهند....

رئال مادرید شب گذشته در لیگ قهرمانان اروپا برابر کلوب بروخه بلژیک به تساوی 2 بر 2 رسید تا زنگ خطر در مادرید به صدا در بیاید و مطبوعات به این تیم به خاطر اشتباهات عجیب هشدار جدی بدهند.

به گزارش مدال، رئال مادرید در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا به دنبال جبران شکست سه بر صفر در بازی نخست برابر پاری‌سن‌ژرمن بود اما با یک نمایش ضعیف خصوصاً در نیمه نخست برابر کلوب بروخه با تساوی 2 بر 2 در خانه متوقف شد.

این نمایش ضعیف واکنش منفی مطبوعات اسپانیایی را نیز در پی داشت؛ «مارکا» در صفحه نخست خود در واکنش به این تساوی تیتر «نگرانی مجدد» را روی جلد برد. مارکا در گزارش خود به این نکته اشاره کرد که با این تساوی رئال مادرید شرایطش حتی برای صعود از گروه دشوار شد زیرا آنها در بازی سوم خود باید چهار روز پیش از ال‌کلاسیکو در ترکیه مهمان گالاتاسرای باشند.

«AS» دیگر روزنامه مادریدی تیتر «هشدار» را برای واکنش به این بازی برگزی و به اعتراف زیدان به نیمه نخست فاجعه‌بار تیم هم اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

بدترین شروع تاریخ رئال مادرید در لیگ قهرمانان!

تگ ها


رئال مادرید کهکشانی‌ها زین‌الدین زیدان لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان مارکا رئال مادرید Primera División فوتبال