Banner

هشدار جدی رود گولیت به شکار بزرگ یوونتوس

رود گولیت ستاره سال‌های دور فوتبال هلند که در سری‌آ ایتالیا با پیراهن میلان بازی کرده به ماتیاس دلیخت شکار بزرگ باشگاه یوونتوس هشدار داده که به عنوان بازیکن بانوی پیر باید آماده توجهات بیشتری باشد....

به گزارش مدال؛ «ماتیاس دلیخت» 19 ساله در اواسط تابستان با 67 میلیون پوند آژاکس را به مقصد یوونتوس ترک کرد، ستاره‌ای که در دیدار نخست بیانکونری در فصل جدید سری‌آ روی نیمکت نشست و در دیدار هفته دوم با مصدومیت «جورجیو کیلینی» به ترکیب بانوی پیر رسید اما عملکرد درخشانی برابر ناپولی نداشت.

«رود گولیت» اسطوره فوتبال هلند که هفت فصل با میلان و دو فصل با سمپدوریا در سری‌آ بازی کرده از فشار بازی در این لیگ آگاه است و در تلگراف هلند مطلبی برای هموطن جوانش نوشته و به او هشداری جدی داده است: «بازی در ایتالیا فشار بالایی به همراه دارد. در یوونتوس، کسب پیروزی مسئله‌ای عادی‌ست و شما همیشه باید برنده باشید. یووه فصل گذشته پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا شروع به خرید ستارگان جدیدی کرد و سرمربی خود را هم تغییر داد که این نشانگر تمایل آنها به قهرمانی در اروپا است. باید بدانید که ذهنیت روزنامه‌های میلانی در قبال بازیکنی از یوونتوس با مطبوعات تورینی تفاوت دارد. ماتیاس باید توهین‌ها و فشار را تحمل کند و راهش را ادامه دهد. او باید به خودش باور داشته باشد زیرا نشان داده که توانایی‌های بالایی دارد.»

علیرغم نمایش متزلزل دلیخت برابر ناپولی، گولیت به مدافع جوان هلندی اطمینان دارد: «مطمئن هستم که دلیخت صد در صد به جمع بهترین‌ها می‌رسد. او در 17 سالگی هم شروع ضعیفی در تیم ملی هلند داشت اما به خوبی بازگشت و موفق شد.»

بیشتر بخوانید:

دیدگاه جالب دلیخت در خصوص شرایط متفاوت در یووه

تگ ها


رود گولیت ماتیاس دلیخت دلیخت یوونتوس بیانکونری بانوی پیر سری آ دلیخت یوونتوس فوتبال جهان متیس دلیخت یوونتوس سری آ فوتبال