هشدار دبیر فدراسیون والیبال به ناظران

دبیر فدراسیون والیبال با بیان این که ناظران نماد اجرای قانون و سیاست‌های فدراسیون هستند، گفت: ناظران در اجرای قوانین کوتاهی نکنند و با هیچ کسی تعارف نداشته باشند....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون والیبال، میلاد تقوی در نشست هماهنگی ناظران داوری بانوان که امروز یکشنبه در فدراسیون برگزار شد، افزود: شاید ساده‌ترین کار برای مقابله با بیماری کرونا، برگزار نشدن مسابقات باشد اما فدراسیون نگران ابعاد مختلف لغو مسابقات است.

وی با بیان اینکه بیش از سه هزار نفر از ورزش والیبال روزی خود را به دست می‌آورند، تصریح کرد: مسئولین فدراسیون نیز از شرایط خطرناک گسترش ویروس کرونا آگاهی دارند، اما برگزار نشدن مسابقات، پیامدهای مهمی در دوران پساکرونا برای اعضای خانواده بزرگ این رشته ورزشی خواهد داشت.

دبیر فدراسیون والیبال به اهمیت و ارجحیت توسعه ورزش بانوان اشاره کرد و گفت: در دوره جدید ریاست داورزنی در فدراسیون والیبال، تلاش زیادی برای توسعه والیبال بانوان شده است که ایجاد شرایط فعالیت بانوان در رشته ساحلی، از جمله این اقدامات است.

وی عزم و اراده بانوان را برای توسعه ورزش آنان بسیار با اهمیت دانست و گفت: ناظران نماد اجرای قانون و سیاست‌های فدراسیون هستند و نباید در اجرای قوانین کوتاهی کنند. به ویژه در رعایت پروتکل‌های اجرایی - بهداشتی مسابقات و تمرینات که نقش مهمی در سلامتی مربیان، بازیکنان و اعضای اجرایی مسابقات دارد.

لیگ برتر بانوان سال ۹۹ جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دو گروه مقدماتی و به صورت متمرکز از پنج‌شنبه ۲۹ آبان‌ماه شروع می‌شود.

شهرهای تهران، قزوین و بابل در گروه الف و شهرهای اصفهان، تهران و شیراز در گروه ب میزبان دور مقدماتی لیگ برتر متمرکز بانوان خواهند بود و برای حفظ پروتکل‌های بهداشتی و ریکاوری مناسب بازیکنان، هر گروه بعد از یک هفته مسابقه، دو هفته استراحت خواهد داشت.

دیدارهای هفته نخست گروه الف، روزهای پنج‌شنبه ۲۹ آبان‌ماه، شنبه یکم آذرماه و دوشنبه سوم آذرماه به میزبانی تهران در سالن کمپ تیم‌های ملی والیبال بانوان واقع در مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد و مسابقات هفته نخست گروه دوم نیز روزهای پنج‌شنبه، شنبه و دوشنبه ۶، ۸ و ۱۰ آذرماه در سالن ملت اصفهان پیگیری می‌شود.

تگ ها


فدراسیون والیبال دبیر فدراسیون والیبال میلاد تقوی والیبال