هشدار رئیس باشگاه فنرباغچه به مسوت اوزیل

علی کوک، رییس باشگاه فنرباغچه، به اوزیل هشدار داد که منافع مالی را از فوتبال کنار گذاشته و تمرکزش را معطوف بازی کند....

به گزارش "ورزش سه"، اوزیل در ژانویه ۲۰۲۱ تصمیم گرفت از آرسنال جدا شده و به باشگاه فنرباغچه ملحق شود اما شرایط آنطور که این بازیکن سابق رئال مادرید انتظار داشت پیش نرفته است.

این بازیکن ۳۳ ساله فرصت چندانی برای حضور در زمین در استانبول نداشته و به دلیل ابراز ناراحتی از شرایطی که در فنرباغچه دارد بارها به تیتر یک رسانه‌ها تبدیل شده است.

به نظر می‌رسد که شرایط اخیر باعث ناراحتی رییس باشگاه فنرباغچه نیز شده است. کوک در گفتگو با تلویزیون این باشگاه در پاسخ به سوالی درباره اوزیل اظهار داشت:« مسوت اوزیل از ابتدای این فصل بارها از نظر جایگاهش در فنرباغچه با روبین فن پرسی مقایسه شده است. اوزیل می‌خواهد بیشتر بازی کند. او نیاز دارد از حالا به بعد روی بازی‌اش تمرکز کند و منافع تجاری و مالی را دور نگه دارد. او باید به همکاری با فنرباغچه فکر کند.»

کوک در ادامه اضافه کرد:« سرمربی تیم ما هم باید به این نکته پی ببرد که چطور می‌تواند بهترین بازی را از اوزیل بگیرد. علیرغم حرف‌هایی که رسانه‌ها می‌زنند، مشکلی در تیم وجود ندارد. مسوت خوشحال و راضی نیست چون نمی‌تواند به صورت ثابت و مداوم بازی کند.»

اوزیل در نیم فصل دوم ۲۱-۲۰۲۰ به دلیل مصدمیت در چند بازی غایب بود و نتوانست در ۱۱ بازی که در تمامی رقابت‌ها انجام داد نیز گلزنی کند.

فصل جدید ۲۲-۲۰۲۱ نیز برای این بازیکن ناامیدکننده بوده و او نتوانسته جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی این تیم برای خود پیدا کند و همین موضوع باعث ناراحتی او شده است.

تگ ها


فنرباغچه ترکیه مسوت اوزیل