هشدار ساوت‌گیت به کین در مورد انتخاب باشگاه بعدی

گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، معتقد است که هری کین، کاپیتان انگلیس و تاتنهام، باید تا پایان مسابقات یورو ۲۰۲۰ برای جدایی از تاتنهام صبر کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گرت ساوت گیت معتقد است که شایعات و گمانه زنی های پیرامون مقصد بعدی هری کین، در مسابقات یورو کاپیتان تیم ملی انگلیس را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. او همچنین می گوید که بعید است که پیش از پایان مسابقات یورو، هری کین به باشگاه جدیدی بپیوندد.

کین به تاتنهام اطلاع داده است که در تابستان پیش رو قصد جدایی از این باشگاه را دارد و گفته می شود که کاپیتان تاتنهام مایل است خیلی زود و حتی پیش از شروع یورو ۲۰۲۰ تکلیف آینده اش را مشخص کند.

منچستریونایتد، منچسترسیتی و چلسی تیم های لیگ برتری علاقمند به امضای قرارداد با این مهاجم ۲۷ ساله هستند، اما با توجه به اینکه هنوز سه سال از قرارداد کین با تاتنهام باقی مانده و همچنین دنیل لوی، مالک تاتنهام، به آسانی راضی به فروش کاپیتان ارزشمند تیمش نخواهد شد، به نظر می رسد که راه درازی تا رقم خوردن آینده کین در پیش باشد.

بازیکنان دعوت شده به تیم ملی انگلیس قرار است پیشاپیش دو دیدار دوستانه این تیم برابر اتریش و آلبانی، در سه روز آینده در میدلزبورگ گرد هم بیایند. با توجه به اینکه مسابقات یورو رسما از تاریخ ۱۱ جولای (۲۱ خرداد) آغاز خواهند شد، ساوت گیت مطمئن است که تا آن تاریخ تکلیف انتقال هری کین به باشگاه جدید مشخص نخواهد شد.

ساوت گیت که پس از اعلام فهرست ۳۳ نفره بازیکنان انگلیسی دعوت شده به تیم ملی این کشور صحبت می کرد، در این باره گفت: "نیازی نیست در مورد تمرکز یا حرفه ای بودن در مورد هری کین صحبت کنم.

او در کنار ما تنها یک هدف دارد و آن بردن قهرمانی اروپا است.

من می دانم که در حال حاضر و در این زمان این موضوع برای او چقدر مهم است. اینکه در باشگاه او چه خبر است موضوعی است که به خودش و تاتنهام مربوط است.

او در چند روز گذشته صحبت هایی کرده است بنابراین فکر می کنم که از بسیاری جهات این موضوع در حال حاضر دیگر از سر راه برداشته شده و به نظرم خیلی بعید است که در زمانی که ما در اینجا حضور نداریم توافق برای جابه‌جایی و قراردادی صورت بگیرد."

ساوت گیت می گوید که زمان‌بندی برگزاری یورو باعث شده تا احتمال انجام گرفتن هرگونه انتقالی بسیار بعید باشد، هر چند معتقد است که آنها نمی توانند جلوی هر گونه رسیدن به توافق و یا بستن قراردادی را بگیرند.

ساوت گیت افزود: "اوضاع وقتی ما اردوی خود را در ماه سپتامبر برگزار می کنیم متفاوت است. خیلی اوقات مهلت زمانی رو به پایان است و  گاهی مجبور می شویم که اجازه شرکت بازیکنان در تست های پزشکی و یا ملاقات با مدیر برنامه‌های‌شان را بدهیم.

ما قرار نیست جلوی تماس های تلفنی را بگیریم و نمی توانیم مانع از مذاکرات و مکالمات خصوصی بشویم.

اما فکر می کنم که بیشتر قراردادها در پایان یورو و یا در اولین هفته پس از پایان فصل قطعی شوند."

تگ ها


تیم ملی انگلیس گرت ساوت گیت فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال