هشدار ستاره اسبق رئالی‌ها به منچسترسیتی

ستاره کروات سابق رئال و رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی رئال را صاحب شانس برای حذف سیتی و صعود به دور بعد لیگ قهرمانان می داند....

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، رئال مادرید هفته گذشته در برنابئو با نتیجه ۱-۲ به سیتی باخت تا شرایط صعودش به دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در هاله ای از ابهام قرار بگیرد. در حالی که رئال تیمی بحران زده به نظر می رسید اما یکشنبه در ال کلاسیکو توانست ۲-۰ بر بارسلونا پیروز شود و بار دیگر به صدر لالیگا برگردد. داوور شوکر ستاره سابق رئال معتقد است رئال می تواند در بازی برگشت، سیتی را حذف کند.

او به مارکا گفت:« در فوتبال عوامل زیادی تاثیرگذار هستند. پیروزی اخیر رئال بر بارسلونا اعتماد به نفس و خوشبینی را در بازیکنان و کادر فنی و نیز هواداران افزایش داده است. الان رئال بیش از همیشه ایمان به جبران دارد و می تواند برابر سیتی نمایشی متفاوت ارائه دهد.»

شوکر ادامه داد:« معتقدم باید از پیروزی در ال کلاسیکو به بهترین شکل استفاده کرد. رئال باید تا پیش از بازی برگشت دو بازی اش در لالیگا را پیروز شود و در بهترین وضعیت ممکن روحی به بازی اتحاد برسد. رئال باید بر بارسا پیروز می شد تا به اطمینان لازم برای پیروزی در بازی برگشت برابر سیتی برسد و همین اتفاق نیز رخ داد. هیچ تیمی نمی تواند رئال را مرده تصور کند چون به بدترین شکل تاوانش را پس خواهد داد. با این حال حذف سیتی کار ساده ای نخواهد بود به خصوص که سیتی در این فصل تمرکز اصلی خود را روی لیگ قهرمانان گذاشته است.»

بیشتر بخوانید:

واکنش هالند به حضور احتمالی پسرش در رئال

تگ ها


پیشکسوت کرواسی داوور شوکر فوتبال جهان منچسترسیتی رئال مادرید منچستر سیتی رئال مادرید کرواسی فوتبال