هشدار سرمربی میلان به هواداران روسونری در آستانه اولین بازی فصل

مارکو جامپائولو سرمربی جدید باشگاه میلان، پیش از مصاف حساس امروز در چارچوب رقابت‌های هفته نخست فصل جدید سری‌آ و مصاف با اودینزه، به هواداران میلان در خصوص ترکیب انتخابی خود هشدار داد....

مارکو جامپائولو سرمربی جدید باشگاه میلان، پیش از مصاف حساس امروز در چارچوب رقابت‌های هفته نخست فصل جدید سری‌آ و مصاف با اودینزه، به هواداران میلان در خصوص ترکیب انتخابی خود هشدار داد.

به گزارش مدال؛ مارکو جامپائولو سرمربی جدید روسونری هشدار داده که رونمایی از میلان با تفکرات او کمی زمان خواهد برد و به همین دلیل در دیدار برابر اودینزه چهره‌های جدید کمی در ترکیب تیم حضور خواهند داشت.

سرمربی قرمز و مشکی‌پوشان شهر میلان در کنفرانس خبری خود پیش از دیدار هفته اول تیم تحت رهبری‌اش در سری‌آ به صحبت با خبرنگاران پرداخت و گفت: «این برای من یک رویا است، برای من و این بازیکنان یک شانس و فرصت بزرگ محسوب می‌شود. در یک باشگاه فوق‌العاده حضور دارم و بینش و ایده خود را برای دستیابی به موفقیت به کار خواهم بست. البته برای تحقق این هدف، کار با بازیکنان و تزریق سیستم مد نظرم به زمان نیاز دارم. شاید مشکلاتی در ابتدا داشته باشیم اما همه می‌دانیم که بودن در میلان یک نعمت است. افراد کمی در زندگی این فرصت را پیدا می‌کنند که جزوی از تاریخ این باشگاه باشند. میلان میلیون‌ها هوادار در سرتاسر جهان دارد و نماینده میلیون‌ها هوادار است.»

او در ادامه به هواداران روسونری هشدار داد که انتظار دیدن تمام بازیکنان جدید در ترکیب فردا را نداشته باشند و از این بابت ناراحت نباشند و اعتراض نکنند: «ما طبق برنامه پیش رفته‌ایم، البته برخی بازیکنان دیر به تمرینات اضافه شدند. آن‌هایی که از ابتدا نبودند به زمان نیاز دارند. در طول تابستان با تیم درباره جزئیات صحبت کردیم و برخی از ما کمی عقب‌تر هستند. در مصاف با اودینزه آن‌هایی که بهترین شرایط فیزیکی و بهترین درک از پروژه‌مان را دارند به میدان خواهیم فرستاد. شاید برخی بازکنانِ خوبمان نیمکت‌نشین شوند اما هواداران نباید به این خاطر نگران باشند یا اعتراض کنند، همه چیز در گذر زمان تغییر خواهد کرد. اسماعیل بن‌ناصر وقتی پا به سن‌سیرو گذاشت از شرایط خوبی برخوردار بود و شاید به عنوان یار جانشین به میدان برود. باید همه را کم‌کم درگیر پروژه خود کنیم. نگران این نیستم که کریشتوف پیانتک در پیش‌فصل گلزنی نکرده چرا که تمرینات فشرده‌ای داشته. ضمناً او پنالتی‌زن نخست ما خواهد بود. خوشحالم سوسو فعلا با ما مانده اما همه چیز ممکن است رخ دهد‌.»

بیشتر بخوانید:

انتقالی که می‌تواند اینتر را به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی تبدیل کند

تگ ها


مارکو جامپائولو سری آ کنفرانس خبری جامپائولو