هشدار فرانس فوتبال به PSG؛ ۲۰۱۷ یادت نره!

در فرانسه هنوز اطمنیان ندارند که پی اس جی با توجه به برد ۱-۴ در نوکمپ تیم صعود کرده به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی سه شنبه شب در نوکمپ دست به یک کار بزرگ زد و با وجود غیبت نیمار و آنخل دی ماریا توانست بارسا را ۱-۴ شکست دهد. پاریسی ها ابتدا یک گل هم عقب افتاده بودند ولی با درخشش کیلیان امباپه و هت تریک او توانستند ورق را برگردانند.

حتی در اسپانیا بسیاری پی اس جی را از حالا تیم صعود کننده به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان می دانند و شانسی برای بارسا در بازی برگشت ۲۰ اسفند در پارک دو پرنس قائل نیستند ولی امروز فرانس فوتبال در وبسایت خود به پی اس جی هشدار داد که نباید کار را تمام شده بدانند.

فرانس فوتبال نوشته است:« بارسا از چه سالی همیشه در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان حاضر بوده؟ از فصل ۰۷-۲۰۰۶؛ پس پی اس جی باید مراقب باشد. بازیکنان پی اس جی نباید اتفاق سال ۲۰۱۷ ر ا فراموش کنند وقتی همه ما پس از برتری ۴-۰ در پارک دو پرنس، حذف بارسا را قطعی می دانستیم ولی در بازی برگشت، ۶-۱ برنده شدند.

آنها سال هاست به حضور در یک چهارم نهایی عادت کرده اند و تیمی که لیونل مسی را دارد، همیشه شانس صعود خواهد داشت. دو سال پیش هم پی اس جی در اولدترافورد دو گل به منچستریونایتد زد و در بازی برگشت ۱-۳ باخت و حذف شد.

بازیکنان پی اس جی کمی تعمق کنند و با حارج شدن از حال و هوای پیروزی نوکمپ، به گونه ای وارد بازی برگشت شوند که گویی در بازی رفت مغلوب شده اند.»

تگ ها


پاری سن ژرمن بارسلونا