هشدار لمپارد به شاگردانش برای نبرد با شیاطین‌سرخ

مرحله چهارم جام اتحادیه انگلیس شب گذشته قرعه‌کشی شد و بر این اساس در حساس‌ترین مسابقه چلسی به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت و همین امر موجب شد لمپارد به شاگردانش به صورت جدی هشدار دهد....

مرحله چهارم جام اتحادیه انگلیس شب گذشته قرعه‌کشی شد و بر این اساس در حساس‌ترین مسابقه چلسی به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت و همین امر موجب شد لمپارد به شاگردانش به صورت جدی هشدار دهد.

به گزارش مدال، شب گذشته در مرحله سوم جام اتحادیه انگلیس تیم چلسی با نتیجه 7 بر یک گریمزبی را شکست داد و منچستریونایتد هم در ضربات پنالتی روچدل را حذف کرد. با پایان بازی‌های شب گذشته، قرعه‌کشی مرحله چهارم بازی‌ها برگزار شد و دو تیم چلسی و منچستریونایتد در این مرحله به عنوان رقیب یکدیگر شناخته شدند.

«فرانک لمپارد» سرمربی آبی‌های لندن در این خصوص به شاگردان خود هشدار داد و گفت: «قرعه بزرگی داشتیم، هر دو تیم بزرگ هستند و خوشحال هستم که میزبان منچستریونایتد خواهیم بود. در فوتبال در یک زمان کوتاه اتفاقات بسیاری رخ خواهد داد. مرحله بعد فردا برگزار نمی‌شود. باید به منچستریونایتد احترام بگذاریم. آنها ما را هفته نخست 4 بر صفر شکست دادند. قطعاً اینجا از شکست دادن آنها سخن نمی‌گویم و همه می‌دانیم که بازی سختی خواهیم داشت و به همین دلیل نیز به همه شاگردانم در خصوص این باز هشدارهای لازم را داده‌ام.»

بیشتر بخوانید:

مورینیو کارشناسی کرد: چلسی قهرمان بشو نیست!

تگ ها


فرانک لمپارد چلسی آبی های استمفوردبریج آبی های لندن چلسی منچستریونایتد منچستریونایتد شیاطین سرخ جام اتحادیه انگلیس جام اتحادیه فوتبال جهان فوتبال