هشدار لمپارد به کونته

ستاره پیشین چلسی نسبت به جدایی دیگو کاستا هشدار داد. او براین باور است که پیدا کردن جایگزینی ......

ستاره پیشین چلسی نسبت به جدایی دیگو کاستا هشدار داد. او براین باور است که پیدا کردن جایگزینی  ...

ستاره پیشین چلسی نسبت به جدایی دیگو کاستا هشدار داد. او براین باور است که پیدا کردن جایگزینی شایسته برای مهاجم برزیلی تبار آبی پوشان بسیار سخت است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، دیگو کاستا فصل قبل عملکرد بسیار خوبی در چلسی داشت و یکی از کلیدی ترین بازیکنان آنتونیو کونته بود.
این بازیکن برزیلی تبار توانست در ۴۲ بازی ۲۲ گل برای چلسی به ثمر رساند با این حال او در فهرست فروش آبی پوشان لندنی قرار گرفته است.
فرانک لمپارد، بهترین گلزن تاریخ باشگاه چلسی به ستایش از کاستا پرداخت و تاکید کرد که کونته کار بسیار سختی برای پیدا کردن جانشینی شایسته برای کاستا دارد.
او گفت: از نظر من کاستا از بهترین مهاجمان فوتبال اروپا به شمار می آید. او کیفیت بسیار بالایی دارد و شایستگی بازی کردن در چلسی را دارد. فصل قبل او نشان داد که بازیکن بزرگی است و بدون شک بسیار سخت است که جای خالی او را پر کرد.
لمپارد ادامه داد: کاستا شم گلزنی بالایی دارد هم چنان که در کارهای دفاعی هم تواناست. او تلاش و جنگندگی زیادی در میدان دارد و این همان چیزی است که چلسی به آن نیاز دارد. پیدا کردن مهاجمی با توانایی های کاستا در فوتبال امروز اروپا بسیار سخت است و نباید این بازیکن را به راحتی از دست داد.
کاستا در صورت جدایی از چلسی به احتمال خیلی زیاد به اتلتیکو مادرید برخواهد گشت اما چون این تیم اسپانیایی تا فصل جابه جایی زمستانی نمی تواند بازیکنی را جذب کند او چاره ای جز ماندن در چلسی ندارد.