هشدار مستقیم رونالد کومان به گریزمان و دی یونگ

سرمربی هلندی بارسا در پایان بازی با سویا از عملکرد دو بازیکن خود رضایت نداشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا شب گذشته در نوکمپ برابر سویا با تساوی ۱-۱ متوقف شد ابتدا سویا با گل لوک دی یونگ پیش افتاد ولی خیلی زود فیلیپه کوتینیو روی اشتباه خسوس ناواس گل تساوی را به ثمر رساند و در ادامه گلی دیگر وارد دروازه ها نشد تا دو تیم به تساوی رضایت بدهند.

به این ترتیب بارسا پس از دو برد متوالی امتیاز از دست داد و پس از وقفه بازی های ملی باید به زمین ختافه برود. در بازی شب گذشته مسی و فاتی در امر گلزنی موفق نبودند ولی کومان از دو بازیکن دیگرش ابراز نارضایتی کرد.

Griezmann, delighted with De Jong: "He likes me a lot"

او در مورد گریزمان گفت:« در بازی قبلی برابر سلتا  گریزمان را تعویض کردم چون ۱۰ نفره شده بودیم و فاتی در زمین ماند چرا که بازی او عمق بیشتری دارد. امشب گریزمان دو موقعیت خیلی خوب گلزنی داشت و با توجه به کیفیتی که دارد، انتظار داشتم حداقل یکی را به گل تبدیل کند.»

کومان در مورد بازی ضعیف فرانکی دی یونگ هافبک هلندی بارسا نیز گفت:« فرانکی بیش از اندازه توپ از دست داد. در حالت عادی چنین نمایشی از او دور از انتظار است. او بر خلاف دیگر هم تیمی هایش تمرکز کافی را نداشت و با دقت بازی نکرد. از فرانکی توقعات خیلی بیشتری دارم.» 

بیشتر بخوانید:

تفاوت بزرگ بارسلونای کومان با بارسای ۸-۲ تاریخی

ستایش کومان از کوتینیو: او بازیکن بزرگی است

 

 

تگ ها


رونالد کومان آنتون گریزمان فرانکی دی یونگ فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال