هشدار مونتلا به شاگردانش در آستانه تقابل با اودینزه

وینچنزو مونتلا سرمربی تیم فیورنتینا در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برابر اودینزه حاضر شد و به شاگردانش در خصوص حریف و نقاط قوت اودینزه هشدار داد....

وینچنزو مونتلا سرمربی تیم فیورنتینا در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برابر اودینزه حاضر شد و به شاگردانش در خصوص حریف و نقاط قوت اودینزه هشدار داد.

به گزارش مدال، «وینچنزو مونتلا» سرمربی فیورنتینا در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش برابر اودینزه به شاگردانش هشدار داد که اودینزه را دست کم نگیرند و از آنها خواست که با جدیت مقابل حریف رفتار کنند.

سرمربی جوان ایتالیایی گفت: «اودینزه تیمی است که ضد حملات خوبی دارد، باید صبور باشیم و ضرباهنگ بازی را حفظ کنیم. مطمئن هستم که دیدار سختی داریم.»

«فرانک ریبری» که در سه دیدار اخیر خود دو پاس گل داده و یک گل زده بهترین بازیکن ماه سپتامبر سری‌آ شناخته شد و پیش از دیدار جایزه خود را دریافت می‌کند. مونتلا درباره او نیز گفت: ««به او تبریک می‌گوییم و امیدوار هستیم در ادامه فصل باز هم به این عنوان برسد. جالب است بدانید او از سال 2014 تاکنون پنج بازی متوالی بازی نکرده بود!»

مونتلا درباره ترکیب و تیمش گفت: «بازیکنانی که این مدت بیشتر نیمکت‌نشین بودند بدانند که امید ما در طول فصل هستند.»

فیورنتینا پس از عدم پیروزی در 18 دیدار به روند پیروزی بازگشته و این روزها میلان و سمپدوریا را هم شکست داده است. مونتلا در اینباره نیز گفت: «باید همین انگیزه را حفظ کنیم و از گذشته نترسیم. تازه راه رفتن را شروع کرده‌ایم و مدتی طول می‌کشد تا بدویم اما مسیرمان درست است.»

بیشتر بخوانید:

ریبری بازیکن ماه سری‌آ شد

تگ ها


وینچنزو مونتلا فیورنتینا بنفش‌های فلورانس سری آ فیورنتینا اودینزه فوتبال جهان فوتبال