هشدار نسبت به تداوم پرتاب ترقه در نقش جهان

تیم فوتبال سپاهان تاکنون مبلغ 10 میلیون تومان به خاطر پرتاب ترقه در نقش جهان جریمه شده است و تکرار این عمل می تواند عواقب تلخ تری برای این تیم داشته باشد ......

تیم فوتبال سپاهان تاکنون مبلغ 10 میلیون تومان به خاطر پرتاب ترقه در نقش جهان جریمه شده است و تکرار این عمل می تواند عواقب تلخ تری برای این تیم داشته باشد.

 

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، هواداران تیم فوتبال سپاهان در دیدار برابر سایپا که در افتتاحیه ی لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد، مبادرت به پرتاب نارنجک دستی کردند؛ اتفاقی که باعث جریمه ی 10 میلیون تومانی این تیم شد.


دیدار دومی که سپاهان در ورزشگاه نقش جهان میزبان بود، آنها برابر پارس جنوبی جم قرار گرفتند و باز هم پس از گلزنی شاهین ثاقبی شاهد پرتاب ترقه به داخل زمین بودیم.


طلایی پوشان روز سه شنبه باید سومین میزبانی خود را در نقش جهان مقابل تیم سپیدرود انجام دهند و در صورتی که پرتاب نارنجک دستی در این مسابقه تکرار شود، تیم سپاهان ممکن است علاوه بر جریمه های نقدی با محرومیت از حضور تماشاگران هم مواجه شود؛ اتفاقی که قطعا به ضرر تیم در این شرایط حساس و حیاتی است، که طلایی پوشان به حمایت هواداران خود در دیدارهای خانگی نیاز مبرم دارند.

تگ ها


اخبار روز سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال