هشدار هواداران تیفوسی پاری‌سن‌ژرمن به نیمار

در آستانه بازی امشب پاری‌سن‌ژرمن مقابل استراسبورگ در چارچوب هفته پنجم لیگ فرانسه و حضور نیمار در لیست نهایی این تیم، هواداران تیفوسی پی‌اس‌جی بیانیه‌ای صادر کردند....

در آستانه بازی امشب پاری‌سن‌ژرمن مقابل استراسبورگ در چارچوب هفته پنجم لیگ فرانسه و حضور نیمار در لیست نهایی این تیم، هواداران تیفوسی پی‌اس‌جی بیانیه‌ای صادر کردند.

به گزارش مدال، اقدامات اخیر نیمار و ابراز علاقه او برای پیوستن به بارسلونا هواداران پاریسن‌زرمن را ناراحت و خشمگین کرده است.
در همین راستا و پس از حضور نیمار در لیست بازی با استراسبورگ، هواداران افراطی سکوهای پارک ده پرنس بیانیه‌ای صادر کردند.
در این بیانیه آمده است:
در فوتبال، نیمار یکی از بهترین‌های عصر حاضر است. اما این امر به دور است از آنچه که امروز ما مدنظر داریم. 
آنچه که ما آن را محکوم می‌کنیم، آن است که این بازیکن در چند مقطع متفاوت به باشگاه ما بی‌احترامی کرده است و حتی گاهی اوقات باشگاه را به تمسخر گرفته است. او به صراحت اعلام کرده بود که علاقه دارد به بارسلونا برود، تیمی که یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین رقبای ما در اروپا محسوب می‌شود. حتی در مصاحبه‌ای به روزهایی که در بارسلونا حضور داشت و مقابل ما به میدان رفت، نیز اشاره کرده بود. وقتی که بازگشت او به بارسلونا عملی نشد و ماندن او در پارک ده پرنس قطعی شد، ما هواداران بیخیال نخواهیم شد از آنچه که در این مدت اتفاق افتاد. گرچه این اتفاقات نباید بدون مجازات به پایان برسد. بنابراین ما از تمام هوادارانی که در این مدت آزرده خاطر شده‌اند، درخواست می‌کنیم که تا اطلاع ثانوی نسبت به این اتفاق چشم‌پوشی کنند. فرصت زیادی پیش‌رو داریم تا در آینده این امر را مجددا قضاوت کنیم. در این شرایط غیرمعقول خواهد بود که بخواهیم به خاطر یک بازیکن کل باشگاه را مجازات کنیم.
قابل ذکر است که پاری‌سن‌ژرمن امروز ساعت 20 در چارچوب هفته پنجم لیگ فرانسه به مصاف استراسبورگ می‌رود.

ببینید:

نیمار برای بازی با استراسبورگ آماده می‌شود/ ویدیو

تگ ها


آخرین اخبار نیمار هواداران افراطی پاری سن ژرمن نیمار هواداران هواداران علیه نیمار اخبار نیمار نیمار پاری سن ژرمن استراسبورگ پاری سن ژرمن-استراسبورگ لوشامپیونه فرانسه فوتبال