هشدار هواداران مارسی به زیدان: به پاریس نرو!

هواداران مارسی به زین الدین زیدان، سرمربی سابق رئال مادرید، هشدار داده‌اند که هدایت پاری سن ژرمن را قبول نکند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زیدان یکی از گزینه‌های پاری سن ژرمن در صورت جدایی مائوریسیو پوچتینو از این تیم است.

در ماه‌های اخیر شایعات بسیاری درباره نارضایتی پوچتینو از حضور در پی اس جی به گوش رسیده و بسیاری از منابع خبری مدعی شده‌اند که این مربی آرژانتینی قصد دارد در انتهای فصل به منچستریونایتد منتقل شود.

همین موضوع باعث شد که مدیران پی اس جی به فکر پیدا کردن جانشینی برای او باشند و بهترین گزینه در دسترس برای آنها زیدان است.

این مربی فرانسوی از زمان ترک بوردو و پیوستن به یوونتوس در دوران اوح فوتبالش تا به حال هنوز به فوتبال فرانسه برنگشته است.

با این حال به نظر می‌رسد که هواداران مارسی خیلی از این انتخاب راضی نیستند و دوست ندارند شاهد حضور زیدان روی نیمکت پاری سن ژرمن باشند. همین باعث شد که یکی از هواداران این تیم با دیدن زیدان فریاد بزند: ممنونیم زیزو! به پاریس نرو زیدان!»

زیدان در شهر مارسی به دنیا آمده و در این شهر بزرگ شده است اما فوتبالش را در آکادمی کان شروع کرده و در همین تیم نیز رشد کرد.

او در طول دوران فوتبالش در دو کشور ایتالیا و اسپانیا و در ترکیب یوونتوس و رئال مادرید به شهرت جهانی رسید و پس از آن نیز دوران موفقیت‌آمیزی را روی نیمکت رئال مادرید سپری کرد و موفق شد با این تیم به سه قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان و دو قهرمانی در لالیگا دست پیدا کند.

تگ ها


فوتبال جهان زین الدین زیدان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال