هشدار کلوپ به بارسا

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به بارسلونا هشدار داد که با توجه به انتقال نیمار به پاری سن ژرمن با 222 میلیون یورو، حالا لیونل مسی نیز که بند فسخی 300 میلیونی دارد، شانس جدایی دارد و این برای بارسا خطر محسوب می شود ......

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول به بارسلونا هشدار داد که با توجه به انتقال نیمار به پاری سن ژرمن با 222 میلیون یورو، حالا لیونل مسی نیز که بند فسخی 300 میلیونی دارد، شانس جدایی دارد و این برای بارسا خطر محسوب می شود.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، پاری سن ژرمن با پرداخت 222 میلیون یورو، بند فسخ قرارداد نیمار را فعال کرد و او را در نهایت به خدمت گرفت. لیونل مسی نیز بند فسخی 300 میلیونی دارد و کلوپ به بارسا در این مورد هشدار داد.

او گفت:" خیلی ساده است، تا به حال چنین انتقالهایی به نظر غیرممکن می آمد. سپس به لیست بند فسخ های بارسلونا نگاه کنید و لیونل مسی که 300 میلیون است. در طول یک ماه به نظر پرداخت چنین پولی ممکن شد. این رقم در گذشته از حد پرداخت خارج بود. بارسلونا به صورت شانسی این ارقام را مشخص می کند. یعنی می گویند که چه کسی 300 میلیون می پردازد و حالا اوضاع عوض شده است."

کلوپ معتقد است که فوتبال بیشتر ورزش است تا جذب ستاره. او در این باره گفت:" من عاشق فوتبالم، زیرا همه، هم دیگر را قوی تر می کنند. شما می توانید یک تیم را راه بیندازید، یک ستاره در یک تیم و یک ستاره در تیم دیگر می توانند یک بازیکنی که در وسط ایستاده را هم ستاره کنند. ورزش این گونه است. این داستان های قهرمانانه که یکی بهتر از همه است و از اینگونه صحبت ها را قبول ندارم. فکر نمی کنم نیمار هم اینطور فکر کند."

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی لیگ برتر فوتبال