هشدار کلوپ به لیورپولی‌ها درباره کرونا

یورگن کلوپ به بازیکنان خود نسبت به اوجگیری دوباره بحران کرونا هشدار داد و گفت آنها باید برنامه تعطیلات‌شان را بر اساس وضعیت جدید ویروس تنظیم کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول به بازیکنانش نسبت به اوجگیری دوباره بحران ویروس کووید۱۹ هشدار داده و گفت بازیکنان لیورپول که بعد از قهرمانی تیمشان در لیگ برتر به تعطیلات رفته اند باید آماده باشند تا با توجه به شرایط جدید بحران کرونا برنامه هایشان را تغییر دهند و این مسئولیت بر عهده آنها است.

با اینکه لیگ قهرمانان از ماه آینده میلادی از سر گرفته می‌شود ولی چون لیورپول از این رقابتها حذف شده بازیکنان این تیم بعد از پایان لیگ برتر در روز یکشنبه که با قهرمانی آنها پایان گرفت رسماً به مرخصی رفته اند تا پیش از شروع تمرینات پیش فصل آینده استراحت کنند.

کلوپ می‌گوید با وجود بحرانی‌تر شدن دوباره وضعیت اپیدمی کرونا در نقاط مختلف دنیا اگر باشگاه مقاصد سفرهای تفریحی بازیکنان را تایید کنند آنها اجازه دارند به تعطیلات بروند. اما هر بازیکن نسبت به سلامت خود مسئول است و باید اطلاعات درباره شرایط محیطی هر کشور را به صورت دقیق در اختیار داشته و بر اساس آنها برنامه خود را تنظیم کند.

کلوپ در این باره گفت: " بحث کردن در این باره به جایی نمی‌رسد. بچه‌ها مجازن د به تعطیلات بروند و ما تا زمانی که بدانیم هر کدام از آنها کجا می‌رود مشکلی نداریم. چون کشورهایی که آنها قصد سفر دارند کاملاً ایمن هستند. ولی شرایط ممکن است تغییر کند و این مسئولیت به دوش بچه‌ها است. آنها باید مراقب باشند که هر وقت لازم شد کشور مقصدشان را ترک کنند".

سرمربی لیورپول در ادامه گفت: " وظیفه ما این نیست که به بچه‌ها بگوییم شاید اسپانیا دوباره مرزهایش را ببندد یا چیزهایی از این قبیل. این مسئولیت به عهده بچه‌ها است و خودشان از این موضوع باخبرند. هیچکدام از ما دیگر نمی تواند کارهایی که قبلاً می کرده را انجام دهد و همه باید در زندگی مان منظمتر از قبل باشیم".

بیشتر بخوانید:

یورگن کلوپ، مربی سال انگلیس به انتخاب اتحادیه مربیان

کلوپ: بازیکنان لیورپول را بیشتر از خودم دوست دارم

 

 

تگ ها


فوتبال جهان یورگن کلوپ لیورپول فوتبال