هشدار کین به تاتنهام؛ سهمیه نگیریم، می روم

شاید این آخرین فصل حضور هری کین در باشگاه تاتنهام باشد....

به گزارش "ورزش سه"، هری کین سال هاست که برای تاتنهام بازی می کند  اما به افتخار قابل توجهی نرسیده است. مهاجم ارزشمند ملی پوش از مدت ها قبل فکر رفتن از تیم لندنی به ذهنش رسیده اما تا به این لحظه تصمیمی قطعی نگرفته است.

طبق ادعای سایت اتلتیک، این بازیکن همچنان وضعیت تاتنهام را بررسی می کند و همه چیز به جایگاه تیمش در پایان فصل در لیگ برتر بستگی خواهد داشت.

در صورتی که تاتنهام موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان نشود، هری کین در تابستان برای جدایی از این باشگاه لندنی اقدام خواهد کرد. کین به تازگی در مصاحبه ای احتمال جدایی از تاتنهام را رد نکرده و گفته بود بعد از مسابقات یورو در مورد آینده خود تصمیم خواهد گرفت.

کاپیتان تیم ملی انگلیس به خاطر ناکامی در کسب جام های قهرمانی در تاتنهام ناراحت است و دوست ندارد با وجود این شرایط از حضور در لیگ قهرمانان نیز محروم باشد و به همین خاطر به سران باشگاه اطلاع داده است که در صورت ناکامی در صعود به لیگ قهرمانان برای جدایی از تاتنهام تلاش خواهد کرد.

تاتنهام اکنون با ۴۹ امتیاز در رده ششم جدول لیگ برتر قرار دارد و در سه امتیازی وستهام رده چهارمی است. تاتنهام فینال جام اتحادیه برابر سیتی را نیز پیش رو دارد و اگر قهرمان شود، شاید در ماندنی شدن هری کین تاثیرگذار باشد.

کین فصل جاری ۴۱ بازی برای تیمش انجام داده، ۲۹ گل زده و ۱۶ پاس گل نیز داده است. سایت ترانسفرمارکت ارزش او را ۱۲۰ میلیون یورو تخمین زده است.

تگ ها


فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال