هشدار گواردیولا به کلوپ برای فصل بعد

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی مدعی شد کار لیورپول برای دفاع از عنوان قهرمانی دشوار است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم آماده و فوق العاده یورگن کلوپ اجازه نداد سیتیزن ها برای سومین فصل متوالی قهرمانی لیگ برتر شوند و تردیدی وجود ندارد امسال لیورپول قهرمان خواهد شد. اما پپ گواردیولا به آنها هشدار دفاع از عنوان قهرمانی در فصل بعد آسان نیست و سیتی می خواهد به روند جام گرفتن های متوالی ادامه دهد.

پپ گواردیولا گفت: "نمی دانم در بازار نقل و انتقلات پیش رو قرار است چه اتفاقاتی رخ دهد. چه زمانی که در بارسلونا بودم، چه بایرن مونیخ و چه اینجا، هر گاه مدیران باشگاه گفتند قادر به انجام یک کار نیستند آن اتفاق رخ داد. البته شاید طی ماه های آتی توانستیم قدمی به جلو برداریم و ممکن است با همین نفرات به کارمان ادامه دهیم. این موضوع به این بستگی دارد که چه بازیکنانی از ترکیب سیتی جدا خواهند شد.

ما وقتی موفق شدیم از عنوان قهرمانی در لیگ برتر دفاع کنیم، تبدیل به اولین تیمی شدیم که در ۱۰ سال گذشته موفق به انجام این کار شده است. لیورپول یک تیم قدرتمند باقی خواهد ماند، اما قطعا آنها نیز فصل بعد کار دشواری برای دفاع از عنوان دارند. ما در ۹ جام آخر داخلی موفق به فتح ۸ عنوان شده ایم که تصور می کنم کارنامه بدی نیست، این فصل نیز عملکرد و میانگین امتیازات سیتی بد نبوده و فصل بعد نیز به همین روند ادامه خواهیم داد."

تگ ها


پپ گواردیولا یورگن کلوپ منچستر سیتی لیورپول