هفتمین زبان آقای خاص؛ ژوزه در حال یادگیری کره ای!

ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام فاش ساخت که در حال یادگیری زبان کره ای است....

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو پاییز سال گذشته بود که جانشین مائوریسیو پوچتینو در تاتنهام شد و در نهایت توانست این تیم را به رتبه ششم رسانده و سهمیه لیگ اروپا را به دست بیاورد.

مورینیو برای فصل بعد اهدافی جاه طلبانه تر را در سر دارد و می خواهد برای قهرمانی تلاش کند هرچند که کسب سهمیه لیگ قهرمانان نیز قطعا دستاورد بزرگی خواهد بود. تاتنهام سال هاست که موفق به کسب هیچ جامی نشده و با آقای خاص به دنبال شکستن این طلسم است.

مورینیو در مستندی که از آمازون پخش خواهد شد، در مورد یادگیری زبان کره ای صحبت کرده و هدف او برقراری ارتباط بهتر با سون هیونگ مین ستاره کره ای تاتنهام است. 

مورینیو در این رابطه گفت:« دوست دارم با بازیکنانم به بهترین شکل ارتباط برقرار کنم و به همین دلیل در حال یادگیری زبان کره ای هستم. من درون تیم سعی می کنم با بازیکنانم به زبان مادری شان صحبت کنم و معتقدم این در راستای فرهنگ باشگاه است که روی احترام به زبان بازیکنانش تاکید دارد. سون بازیکن مهمی برای ماست و دوست دارم به بهترین شکل با او ارتباط بگیرم.»

مورینیو به شش زبان پرتغالی، اسپانیایی، کاتالان، فرانسوی، انگلیسی و ایتالیایی تسلط دارد و کره ای هفتمین زبان او خواهد بود.

سون ۲۲۹ بازی برای تاتنهام انجام داده و توانسته ۸۵ گل نیز به ثمر برساند. او سال ۲۰۱۵ از بایر لورکوزن به این باشگاه لندنی پیوست و محبوبیت زیادی نیز میان هواداران دارد.

تگ ها


ژوزه مورینیو سون هیونگ مین تاتنهام