هفته بیست و دوم لیگ یک/بازگشت سرخ‌پوشان و گل‌ریحان به جمع مدعیان

هفته بیست و دوم لیگ یک امروز استارت خورد. هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز با برگزاری 4 دیدار آغاز شد....

هفته بیست و دوم لیگ یک امروز استارت خورد. هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز با برگزاری 4 دیدار آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مدال، هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز با برگزاری 4 دیدار در تهران، تبریز، کرج و شیراز آغاز شد. سرخ‌پوشان پاکدشت با محمود فکری موفق شد خونه‌به‌خونه را شکست دهد و شهرداری تبریز نیز با یک گل از سد مس رفسنجان گذشت. گل‌ریحان البرز با مجتبی حسینی چهارمین پیروزی متوالی خود را کسب کرد و فجرسپاسی نیز با اروند خرمشهر را در شیراز ناکام گذاشت. هفته بیست و دوم فردا با 3 بازی دیگر ادامه خواهد داشت و این در حالی است که ملوان انزلی و بادران تهران در این هفته با قرعه استراحت مواجه شده‌اند.

سرخ‌پوشان پاکدشت 2 – خونه‌به‌خونه بابل 0/بازگشت پاکدشتی‌ها به کورس
گل‌ها: محمد امینی (22 و 74)
پس از کسب یک امتیاز از 3 بازی اخیر و یک قرعه استراحت، سرخ‌پوشان پاکدشت کاملا از صدر جدول فاصله گرفته بود و با پیروزی امروز خود مقابل خونه‌به‌خونه موفق شد با رسیدن به امتیاز 36 به صدر جدول نزدیک شود. این بازی دوئل دیگری میان محمود فکری و خونه‌به‌خونه بود که این سرمربی مازندرانی از آن سربلند خارج شد. در سوی دیگر میدان، خونه‌به‌خونه با میثاقیان برای چهارمین هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام ماند و حال تنها با تفاضل گل بیشتر بالاتر از تیم قعرنشین اروند قرار گرفته است.

شهرداری تبریز 1 – مس رفسنجان 0/فرار تبریزی‌ها از قعر
گل: جعفر برزگر (65)
پس از سه هفته ناکامی در کسب پیروزی و شکست پرگل هفته گذشته، شهرداری‌ تبریز موفق شد در خانه با یک گل از سد مس رفسنجان تیم موفق این روزهای لیگ یک بگذرد. این سه امتیاز حیاتی شهرداری تبریز را به طور کامل از قعر جدول دور کرد و در فاصله 6 امتیازی با اروند خرمشهر قعرنشین قرار داد. در سوی دیگر مس رفسنجان که 9 امتیاز از 4 بازی اخیر خود کسب کرده بود باز هم در یک بازی خارج از خانه دیگر ناکام ماند تا با 20 امتیاز در رده دوازدهم جدول حضور داشته باشد.

گل ریحان البرز 1 – نود ارومیه 0/چهارمین پیروزی متوالی کرجی‌ها
گل: یاسر فیضی (38)
گل ریحان البرز در ادامه روند صعودی خود با مجتبی حسینی موفق شد با یک گل از سد نود ارومیه بگذرد و چهارمین پیروزی متوالی خود را کسب کند. با چنین نتایجی، کرجی‌ها به رده سوم جدول رسیده‌اند و امیدوار هستند در ادامه فصل نیز در قامت یک مدعی صعود به لیگ برتر ظاهر شوند. نود که هفته گذشته با یک برد پرگل مقابل شهرداری تبریز از زمین خارج شده بود باز هم در یک بازی خارج از خانه دیگر ناکام ماند. شاگردان بیاتلو از 6 بازی خارج از خانه اخیر خود تنها یک امتیاز کسب کرده‌اند و به مدد کسب امتیازات خانگی در میانه‌های جدول قرار گرفته‌اند.


فجرسپاسی 1 – اروند خرمشهر 0/فجر به 23 رسید، اروند همچنان در قعر
گل: بابا محمدی (50)
فجرسپاسی تحت هدایت داوود مهابادی برای سومین پیروزی متوالی خانگی خود را کسب کرد تا به امتیاز 23 برسد و از قعر جدول کاملا دور شود. کاکوها زمستان شلوغی را پشت سر گذاشته‌اند و امیدوار هستند با این تغییرات بتوانند خود را در هفته‌های آتی به رده‌های بالای جدول نیز برسانند. در سوی مقابل اروند پنجمین شکست خود در 7 بازی اخیر را متحمل شد تا با 15 امتیاز در قعر جدول باقی بماند. هومن افاضلی سرمربی خرمشهری‌ها نتوانسته آن طور که باید در امتیاز گیری موفق عمل کند و با این روند اروند یکی از گزینه‌های اصلی سقوط به لیگ دو محسوب خواهد شد.


برنامه ادامه بازی‌ها:
مس کرمان – شاهین بوشهر/پنج‌شنبه 18 بهمن/ساعت 14 
گل‌گهر سیرجان – آلومینیوم اراک/پنج‌شنبه 18 بهمن/ساعت 14
شهرداری ماهشهر – قشقایی شیراز/پنج‌شنبه 18 بهمن/ساعت 14:15