هفته بیست و دوم لیگ یک/ توقف سیرجانی‌ها در خانه، زنگ خطر برای دست‌نشان

بیست و دومین هفته از لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز به پایان رسید. هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز با برگزاری 3 دیدار به پایان رسید....

بیست و دومین هفته از لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز به پایان رسید.  هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز با برگزاری 3 دیدار به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مدال، هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز با برگزاری 3 دیدار به پایان رسید. در بازی‌های امروز، مس کرمان مقابل شاهین بوشهر متوقف شد و گل‌گهر صدرنشین نیز با یک پنالتی جنجالی مقابل آلومینیوم اراک یک امتیاز کسب کرد. قشقایی نیز در ماهشهر از سد شهرداری گذشت تا اوضاع برای تیم مجید نامجو مطلق بار دیگر بحرانی شود.

مس کرمان 0 – شاهین بوشهر 0/ یک امتیاز ارزشمند برای ویسی در گام نخست
شاهین بوشهر در اولین بازی خود همراه با عبدالله ویسی امروز در کرمان میهمان مس بود. شاهین با این یک امتیاز 34 امتیازی شد و در رده چهارم جدول قرار گرفت و حال با امیدواری بیشتری برای صعود به لیگ برتر فصل را ادامه خواهد داد. تساوی بدون گل دو تیم به معنای رسیدن طلسم پیروز نشدن مس کرمان به 6 هفته بود و این در شرایطی است که نادر دست‌نشان سرمربی این تیم طی هفته‌های گذشته تحت فشار بوده و با دور شدن نارنجی‌پوشان مس از صدر جدول، احتمال برکناری وی بالا خواهد بود. از آخرین گل مس در لیگ یک 452 دقیقه گذشته و خریدهای زمستانی این تیم نیز نتوانسته باعث بهبود این شرایط شود. 

گل‌گهر سیرجان 1 – آلومینیوم اراک 1/توقف صدرنشین در خانه
گل‌ها: محسن آذرپاد (5 – پنالتی) برای گل‌گهر، ابوالفضل قربانی (30) برای آلومینیوم
صدرنشین لیگ یک امروز مقابل آلومینیوم اراک تحت هدایت فراز کمالوند متوقف شد با این حال وینگو و یارانش همچنان با 5 امتیاز اختلاف و با حاشیه‌ای امن در صدر جدول لیگ یک قرار دارند. توقف برای دومین هفته متوالی نشانه خوبی برای گل‌گهر نیست و این در شرایطی است که تک گل گل‌گهر در این بازی نیز روی یک پنالتی جنجالی به دست آمده است. آلومینیوم با فراز کمالوند امروز در سومین بازی خارج از خانه متوالی خود با تساوی از زمین خارج شد و به امتیاز 32 رسید تا در رده پنجمن جدول حضور داشته باشد. آلومینیوم برای صعود به لیگ بترر کار دشواری در پیش دارد اما تاثیر حضور کمالوند در این تیم به خصوص در فاز تدافعی اراکی‌ها واضح است و این تیم صنعتی با این سرمربی باتجربه روندی صعودی را تجربه کرده است.

شهرداری ماهشهر 1 – قشقایی شیراز 2/سومین شکست متوالی ماهشهری‌ها
گل‌ها: ایمان موسوی (90) برای شهرداری ماهشهر، هادی خادم (8)، سهل نیک‌نام (33) برای قشقایی
در آخرین بازی از هفته بیست و دوم، قشقایی در ماهشهر در همان یک سوم ابتدایی موفق شد از حریف خود پیش بیفتد و در ادامه نیز برتری خود را حفظ کند. تک گل دقایق پایانی موسوی نیز سودی برای ماهشهری‌ها نداشت و دهمین شکست فصل این تیم در خانه رقم خورد. دومین پیروزی متوالی قشقایی این تیم را 28 امتیازی کرد و به رده هفتم جدول رساند تا به رغم عدم تقویت در تعطیلات زمستانی، این تیم شیرازی شرایط خوبی در جدول داشته باشد. شهرداری ماهشهر نیز برای سومین بازی متوالی با شکست از زمین خارج شد تا تنها با تفاضل گل بهتر نسبت به اروند و خونه‌به‌خونه در رده چهاردهم جدول قرار بگیرد و جایگاه مجید نامجو مطلق سرمربی جدید این تیم در خطر باشد.