هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال؛ تداوم صدرنشینی شهرداری ورامین

شهرداری ورامین موفق شد در دیدار مقابل دورنا ارومیه به پیروزی برسد و به صدرنشینی خود در لیگ برتر والیبال ادامه داد....
شهرداری ورامین موفق شد در دیدار مقابل دورنا ارومیه به پیروزی برسد و به صدرنشینی خود در لیگ برتر والیبال ادامه داد.

به گزارش مدال، بیست و یکمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور با برگزاری 6 دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد.

در اراک تیم شهروند میزبان شهرداری ارومیه بود. اراکی‌ها که در نیم فصل دوم شرایط چندان مناسبی نداشتند تمام توان خود را به کار گرفتند تا ضربه‌ای به شهرداری ارومیه بزنند؛ تیمی که اخیراً در راس کادر فنی خود دستخوش تغییراتی شد. دیدار شهروند اراک و شهرداری ارومیه با حساب 3 بر یک به نفع شهرداری ارومیه تمام شد.

از ساعت 16 تیم‌های سایپا و کاله در خانه والیبال تهران برابر هم قرار گرفتند. این مسابقه برای هر دو تیم بسیار حساس بود، چراکه خودروسازان و آملی‌ها در نیم فصل دوم نتایج چندان خوبی به دست نیاورده بودند و برای رسیدن به جمع مدعیان نیاز به پیروزی در این مسابقه داشتند. رویارویی شاگردان پیمان اکبری و بهروز عطایی با نتیجه 3 بر یک به سود سایپا تمام شد.

پیام خراسان با هدایت جبار قوچان‌نژاد کار سختی در سیرجان داشت. سیرجانی‌ها هم با هدایت محمدرضا دامغانی بارها در این فصل نشان دادند که می‌توانند دست به کارهای بزرگ بزنند. جدال این دو تیم که یکی از حساس‌ترین و جذاب‌ترین بازی‌های هفته بیست و یکم هم به شمار می‌رفت در نهایت با نتیجه 3 بر یک به سود پیام خراسان خاتمه پیدا کرد.

در دیگر بازی این هفته از مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور تیم دورنا میزبان شهرداری ورامین، صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر بود. ورامینی‌ها کار چندان سختی برابر شاگردان محمد وکیلی که متشکل از بازیکنان تیم ملی نوجوانان ایران هستند نداشتند. بازی تیم‌های دورنا و شهرداری ورامین با نتیجه 3  بر صفر به سود ورامین به پایان رسید.

* نتایج بازی‌های هفته بیست‌ویکم به شرح زیر است: 

شهرداری گنبد – خاتم اردکان (درحال برگزاری است)

شهروند اراک یک – شهرداری ارومیه 3

شهرداری تبریز – عقاب نهاجا (درحال برگزاری است)

سایپا تهران 3 – کاله مازندران یک

فولادسیرجان ایرانیان یک – پیام خراسان 3

دورنا ارومیه صفر  – شهرداری ورامین 3