هفته بیست و یکم لیگ دسته یک/ یکه‌تازی رفسنجانی‌ها ادامه دارد

هفته بیست و یکم لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 8 بازی پیگیری شد....

به گزارش خبرنگار مدال، هفته بیست و یکم لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 8 بازی و لغو یک بازی دیگر پیگیری شد.
در مهم‌ترین این دیدارها، مس رفسنجان با حساب 3 بر 2 از سد نیروی زمینی گذشت تا همچنان در صدر جدول باقی بماند. دربی اراکی‌ها با برتری آلومینیوم مقابل خوشه‌ طلایی به پایان رسید و گل‌ریحان یکی دیگر از مدعیان صعود به لیگ برتر در یک بازی خارج از خانه مقابل قشقایی شکست خورد. رایکا در خانه نود ارومیه را متوقف کرد و جدال سرخ‌پوشان پاکدشت و مس کرمان نیز برنده‌ای نداشت. ملوان در خانه از سد فجرسپاسی گذشت و داماش و سپیدرود در بازی‌های خارج از خانه به ترتیب مقابل آرمان گهر و استقلال خوزستان متحمل شکست شدند.
همچنین دیدار دو تیم علم و ادب تبریز و بادران تهران به دلیل آماده نبودن زمین بازی برگزار نشد که در این میان مسئولین بادران به این وضعیت معترض شدند و با توجه به بازگشت این تیم به تهران، به احتمال فراوان نتیجه این بازی با رای کمیته انضباطی مشخص خواهد شد.

نتایج بازی‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر به شرح زیر است:
ملوان 2 فجرسپاسی 0
استقلال خوزستان 2 سپیدرود 0
نیروی زمینی 2 مس رفسنجان 3
آلومینیوم اراک 2 خوشه طلایی ساوه 1
قشقایی شیراز 1 گل ریحان البرز 0
سرخ‌پوشان پاکدشت 2 مس کرمان 2
آرمان گهر 3 داماش گیلان 0
رایکا 0 نود ارومیه 0
علم و ادب تبریز ؟ بادران ؟

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس 2 - تراکتور 0/ پرسپولیس فاتح "جنگ" آزادی!
نفت‌ مسجدسلیمان 2 نفت آبادان 0 ؛ شاگردان تارتار فاتح جدال خوزستانی‌ها

تگ ها


لیگ یک نتایج لیگ یک فوتبال ایران لیگ دسته اول ایران لیگ دسته اول فوتبال ایران نتایج لیگ یک ایران نتایج هفته بیست و یکم لیگ یک ایران لیگ آزادگان داماش گیلانیان سپیدرود رشت مس کرمان نود ارومیه استقلال خوزستان سرخپوشان پاکدشت ملوان انزلی رایکا بابل آلومینیوم اراک فجر سپاسی مس رفسنجان گل ریحان نیروی زمینی شهرداری تبریز بادران قشقایی خوشه طلایی ساوه آرمان گهر لیگ آزادگان فوتبال