هفته دهم بدون تماشاگر برگزار می شود

دیدارهای هفته دهم لیگ برتر بدون حضور تماشاگر برگزار می شود. هفته دهم فردا با مسابقه استقلال – سپاهان در استادیوم آزادی آغاز می شود و سایر دیدارها هم چهارشنبه برگزار خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، تا پایان وقت اداری امروز مصوبه ای از سوی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش صادر نشده است و این بدین معنی است فردا به طور حتم دیدار استقلال – سپاهان بدون حضور تماشاگر برگزار می شود و در چنین شرایطی دیگر بازی ها هم بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.

قبلا دیدار استقلال – نساجی و پرسپولیس – صنعت نفت با حضور تماشاگر برگزار شد که در پی اعتراض سایر تیم ها سازمان لیگ در نامه ای به ستاد مبارزه با کرونا در ورزش درخواست کرد از این پس اگر مصوبه حضور تماشاگر را صادر می کند برای همه تیم ها باشد و اگر غیر از این است بهتر است هیچ مسابقه ای با حضور تماشاگر برگزار نشود. این موضوع از سوی سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات هم رسما اعلام شد.

به تازگی وزیر ورزش و جوانان هم گفته است برای برگزاری بازی ها با حضور تماشاگر با ستاد مبارزه با کرونا در ورزش وارد مذاکره شده است. نوروزی – رییس فدراسیون پزشکی ورزشی وعده داده بود از ۱۵ آذر شاهد بازگشت تماشاگران به رویدادهای ورزشی خواهیم بود اما در عمل فعلا اتفاقی رخ نداده است.

تگ ها


طرفداران استقلال طرفداران فولاد خوزستان تراکتور طرفدارن ذوب آهن اصفهان فولادمبارکه سپاهان پرسپولیس تهران استقلال تهران