هفته دهم لیگ یک؛ صدرنشینی فجر و نود، ادامه‌ تیره‌روزی‌های ملوان

هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 9 بازی پیگیری شد و در پایان بازی‌‌های امروز فجرسپاسی به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به نود ارومیه در صدر جدول قرار گرفت....

به گزارش خبرنگار مدال، هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 9 بازی به پایان رسید و در پایان بازی‌های این هفته، فجرسپاسی شیراز با کسب 21 امتیاز از 10 بازی در صدر جدول قرار گرفت و نود ارومیه به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم جایگاه دوم جدول را به خود اختصاص داد.
در جریان بازی‌های امروز، بادران تهران در روزی که میزبان ملوان بحران‌زده بود موفق شد این تیم را با یک گل شکست دهد و با 18 امتیاز به رده ششم جدول صعود کند. ملوان نیز هفتمین شکست متوالی خود را تجربه کرد تا برای دومین هفته متوالی در قعر جدول حضور داشته باشد.
خوشه طلایی ساوه نیز در روزی که میزبان داماش بود با تساوی بدون گل متوقف شد تا با 19 امتیاز در رده پنجم جدول قرار بگیرد. داماش نیز با 14 امتیازی شد تا همچنان در میانه‌های جدول حضور داشته باشد.
مس رفسنجان و مس کرمان نیز در دربی مسی‌های لیگ یک مقابل هم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. کرمانی‌ها با این تساوی برای چهارمین هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام ماندند و رفسنجانی‌ها با این نتیجه 20 امتیازی شدند تا در جایگاه سوم جدول حضور داشته باشند.
فرجسپاسی و گل ریحان البرز نیز در جدال بالانشینان لیگ عصر امروز مقابل هم به تساوی بدون گل رضایت دادند. با این تساوی فجر با 21 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و گل ریحان نیز 20 امتیازی شد تا در رده چهارم جدول حضور داشته باشد.
علم و ادب تبریز هم در حالی که هفته گذشته نخستین پیروزی فصل خود را کسب کرده بود موفق شد امروز در یک بازی خانگی آلومینیوم اراک را متوقف کند و اندکی وضعیت خود در جدول رده‌بندی لیگ یک را بهبود ببخشد. آلومینیوم نیز با کسب دومین تساوی متوالی خود 17 امتیازی شد و در رده هفتم جدول قرار گرفت.
در پر‌گل‌ترین بازی امروز، سپیدرود رشت در خانه موفق شد با حساب 2 بر 1 از سد قشقایی شیراز بگذرد. این نخستین پیروزی رشتی‌ها پس از 4 هفته ناکامی بود. قشقایی نیز برای نهمین هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام ماند تا همچنان با 6 امتیاز در رده پانزدهم  جدول حضور داشته باشد.
نود ارومیه نیز در ادامه روند موفق خود در لیگ یک این بار از سد آرمان گهر سیرجان گذشت. این پنجمین پیروزی خانگی نود بود تا این تیم رکورد پیروزی‌های خانگی خود در فصل جاری را حفظ کرده باشد. آرمان گهر نیز چهارمین شکست فصل خود را تجربه کرد و با 8 امتیاز در رده چهاردهم جدول باقی ماند.
نیروی زمینی نیز در روزی که میزبان رایکا بود موفق شد این تیم را شکست دهد و 11 امتیازی شود تا روانخواه و شاگردانش کاملا از منظقه خطر دور شدند. رایکا نیز با 5 امتیاز در رده شانزدهم و منطقه قرمز جدول باقی ماند.
در آخرین بازی امروز نیز استقلال خوزستان در روزی که میزبان سرخ‌پوشان پاکدشت بود موفق شد این تیم را با حساب یک بر یک متوقف کند تا در جدول لیگ یک 10 امتیازی شود. سرخ‌پوشان نیز با این تساوی 13 امتیازی شد و در رده دهم جدول قرار گرفت.

نتایج بازی‌های امروز لیگ یک به شرح زیر است:
بادران تهران 1 - 0 ملوان
گل: کیوان امرایی (4+90)

خوشه طلایی ساوه 0 - 0 داماش گیلان

مس رفسنجان 1 - 1 مس کرمان
گل‌ها: حمید گلزاری (42) برای مس رفسنجان، بهرام رشیدفرخی (68) برای مس کرمان

فجرسپاسی 0 - 0 گل‌ریحان البرز

علم و ادب تبریز 1 - 1 آلومینیوم اراک
گل‌ها: امین شجاعیان (90) برای علم و ادب، مقداد اکبرخواه (20) برای آلومینیوم

سپیدرود 2 - 1 قشقایی شیراز
گل‌ها: احسان پیرهادی (33) و مهیار نوری (78) برای سپیدرود، محمدجواد عباسی (73) برای قشقایی

نود ارومیه 1 - 0 آرمان گهر سیرجان
گل: محمد عبادزاده (87)

نیروی زمینی 1 - 0 رایکا بابل
گل: علی خدادادی (86)

استقلال خوزستان 1 - 1 سرخ‌پوشان پاکدشت
گل: حکیم نصاری (90) برای استقلال خوزستان، نامعلوم (1) برای سرخ‌پوشان

 

بیشتر بخوانید:
هزینه ۵ بازیکن خارجی پرسپولیس و استقلال؛ ۲۰ میلیارد تومان ناقابل!

تگ ها


لیگ یک نتایج لیگ یک نتایج هفته دهم لیگ یک هفته دهم لیگ لیک لیگ دسته اول لیگ دسته اول فوتبال ایران نتایج لیگ دسته اول فوتبال ایران نتایج هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال ایران لیگ آزادگان داماش گیلانیان سرخپوشان پاکدشت استقلال خوزستان شهرداری تبریز فجر سپاسی رایکا بابل گل ریحان مس کرمان نیروی زمینی آلومینیوم اراک نود ارومیه خوشه طلایی ساوه سپیدرود رشت مس رفسنجان بادران ملوان انزلی آرمان گهر قشقایی لیگ آزادگان فوتبال