۶ هفته سرنوشت‌ساز در انتظار فوتسال زنان

هفته نخست مرحله پایانی شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال زنان فردا در مشهد و اهواز پیگیری می‌شود....

به گزارش "ورزش سه" پس از ماراتن مرحله مقدماتی لیگ برتر فوتسال زنان با حضور ۱۴ تیم در دو گروه و مشخص شدن ۴ تیم صعود کننده، حالا مدعیان قهرمانی در شانزدهمین دوره مسابقات پس از یک هفته فرصت آماده‌سازی باید از فردا در تورنمنتی ۶ هفته‌ای دیدارهای مرحله پایانی را برگزار نمایند تا تکلیف قهرمان لیگ برتر فوتسال زنان مشخص شود.

سایپا تهران و ملی‌حفاری اهواز از گروه اول و هیات فوتبال خراسان رضوی و پالایش نفت آبادان از گروه دوم چهار تیمی هستند که توانستند قاطعانه در مرحله مقدماتی رقبای خود را از پیش‌روی بردارند و به مرحله پایانی صعود کنند و حالا باید در جدالی رو در رو آمادگی فنی خود را به نمایش بگذارند و برای رسیدن به جام قهرمانی تلاش کنند.

در هفته نخست مرحله پایانی، فردا در مشهد تیم هیات فوتبال خراسان رضوی میزبان سایپا تهران است؛ هر دو تیم در مرحله گروهی توانستند صدرنشین گروه خود باشند و بازیکنان ملی‌پوش و نام‌آشنایی در ترکیب دو تیم توپ می‌زنند. مهم‌ترین تغییر ترکیب دو تیم نسبت به بازی‌های مرحله مقدماتی، اضافه شدن نام فرشته کریمی به لیست بازیکنان سایپاست که بدون‌شک می‌تواند توانایی فنی نارنجی‌پوشان را افزایش دهد.

در دیگر مسابقه روز اول هم در اهواز، دربی خوزستان میان ملی‌حفاری اهواز و پالایش نفت آبادان برگزار خواهد شد؛ ملی‌حفاری در سالیان گذشته پای ثابت کورس قهرمانی بوده و امسال به دنبال رفتن روی سکو است و در طرف مقابل هم آبادانی‌ها به دنبال شگفتی‌سازی هستند و می‌خواهند قهرمانی لیگ شانزدهم فوتسال زنان را از آن خود کنند.

برنامه هفته اول مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال زنان:


هیات فوتبال خراسان رضوی - سایپا تهران
ملی‌حفاری اهواز - پالایش نفت آبادان

تگ ها


فوتسال بانوان