هفته سی و دوم لیگ یک/ رقابت نزدیک صدرنشیان، زنگ خط در ماهشهر

هفته سی و دوم لیگ یک با برگزاری 7 دیدار به پایان رسید....

هفته سی و دوم لیگ یک با برگزاری 7 دیدار به پایان رسید.

تیم‌های صدرنشین جدول لیگ یک با پیروزی مقابل حریفان خود به حضور در صدر جدول این‌ بازی‌ها ادامه دادند.
به گزارش خبرنگار مدال، هفته سی و دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 7 بازی در کرج، کرمان، بابل، ارومیه، شیراز، بوشهر و ماهشهر پیگیری شد.
در مهم‌ترین این دیدارها گل‌ریحان در جدال با سرخ‌پوشان پاکدشت مدعی صعود موفق شد با دو گل از سد این تیم بگذرد تا ضمن تثبیت جایگاه خود در رده سوم جدول، سرخ‌پوشان پاکدشت را از کاندیداهای صعود به لیگ برتر حذف کند. در دیگر دیدار حیاتی امروز گل‌گهر موفق شد با یک گل از سد فجرسپاسی در شیراز بگذرد و به امتیاز 52 برسد. گل‌گهر شانس نخست صعود به لیگ برتر محسوب می‌شود. هرچند هنوز صعود این تیم به لیگ برتر قطعی نشده است. شاهین بوشهر نیز در حضور 15 هزار هوادار خود موفق به غلبه بر ملوان شد و به امتیاز 51 رسید تا همچنان در رده دوم جدول حضور داشته باشد.
مس کرمان نیز موفق شد با دو گل از سد شهرداری تبریز بگذرد و پس از سه هفته بار دیگر با پیروزی از زمین خارج شود. مس شانسی برای صعود به لیگ برتر ندارد هرچند شهرداری تبریز یکی از تیم‌های در معرض سقوط است. خونه‌به‌خونه نیز با پیروزی خانگی مقابل قشقایی شیراز 28 امتیازی شد و با کسب یک امتیاز از دو بازی آتی خود به طور قطع در لیگ یک باقی خواهد ماند. نود ارومیه نیز با غلبه بر مس رفسنجان 31 امتیازی شد و با این وضعیت امتیازی به طور قطع در فصل آینده لیگ یک حضور خواهد داشت.
شهرداری ماهشهر نیز در خانه مقابل بادران تهران مغلوب شد تا با 22 امتیاز همچنان در قعر جدول لیگ یک حضور داشته باشد. شهرداری ماهشهر نیاز به حداکثر امتیازات ممکن از دو بازی آتی خود دارد و با توجه به اختلاف سه امتیازی با منطقه امن جدول کاندیدای اصلی سقوط به دسته پایین‌تر است.


نتایج کامل بازی‌های امروز لیگ یک به شرح زیر است:

گل‌ریحان البرز 2 – 0 سرخ‌پوشان پاکدشت
گل‌ها: مهرداد رضایی (37)، علی زینالی (65)

مس کرمان 2 – 0 شهرداری تبریز
گل‌ها: فرزاد حسین‌خانی (68)، بهرام رشید فرخی (82)

خونه‌به‌خونه 1 – 0 قشقایی
گل: مهدی حنفی (85)

نود ارومیه 1 – 0 مس رفسنجان
گل: محمد عبادزاده (18)

فجرسپاسی 0 – 1 گل‌گهر
گل: علی قربانخانی (30 – پنالتی)

شاهین بوشهر 2 – 0 ملوان
گل‌ها: میلاد صارمی (17)، بهمن سالاری (57)

شهرداری ماهشهر 0 – 1 بادران تهران
گل: کریم اسلامی (63)