هفته ششم لیگ یک/ صعود رفسنجانی‌ها به صدر، وضعیت قرمز در انزلی

هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 9 بازی به پایان رسید و در پایان این هفته مس رفسنجان در صدر جدول قرار گرفت....

به گزارش خبرنگار مدال، هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز با برگزاری 9 دیدار به پایان رسید و در پایان این بازی‌ها مس رفسنجان در صدر جدول قرار گرفت.

در دیدارهای امروز فحرسپاسی پس از 4 پیروزی متوالی مقابل آرمان گهر متوقف شد تا صدر جدول را از دست بدهد. این تیم سیرجانی نیز برای چهارمین بار در 6 هفته اخیر با نتیجه تساوی از زمین خارج شد.
نود ارومیه موفق شد با یک گل از قشقایی شیراز بگذرد و چهارمین پیروزی فصل خود را جشن بگیرد. قشقایی که با سرمربی جدید در این بازی حضور یافته بود باز هم ناکام ماند و برای چهارمین هفته متوالی با شکست از زمین خارج شد.
مس کرمان نیز پس از 3 هفته ناکامی در کسب پیروزی امروز موفق شد ملوان را شکست دهد و در جدول لیگ یک 6 امتیازی شود. ملوان نیز برای سومین هفته متوالی با شکست از زمین خارج شد تا کار برای مالکین جدید این تیم و محمد احمدزاده سخت‌تر از قبل شود.
گل‌ریحان البرز امروز با 3 گل از سد داماش گذشت و 12 امتیازی شد تا روند رو به رشد شاگردان نصرتی ادامه داشته باشد. این شکست نخستین شکست داماش در فصل جاری بود.
مس رفسنجان نیز در ادامه روند رو به رشد خود موفق شد از سد علم و ادب تبریز بگذرد و چهارمین پیروزی متوالی خود را کسب کند. شاگردان محمد ربیعی با پیروزی در این بازی 14 امتیازی شدند و به صدر جدول لیگ یک صعود کردند. علم و ادب تبریز نیز با قبول ششمین شکست متوالی خود در قعر جدول لیگ یک باقی ماند.
در دربی تهرانی‌های لیگ یک، بادران با تساوی دو بر دو مقابل سرخ‌پوشان پاکدشت متوقف شد تا برای دومین هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام بماند. سرخ‌پوشان نیز با کسب تساوی در این بازی به روند سینوسی خود در لیگ یک ادامه داد.
خوشه طلایی ساوه نیز در ادامه روند موفق خود در لیگ یک امروز موفق شد از سد رایکای بابل بگذرد تا با 14 امتیاز به طور مشترک با مس رفسنجان در صدر جدول قرار بگیرد. رایکا نیز سومین شکست فصل خود را تجربه کرد تا یک گام دیگر به منطقه خطر نزدیک شود.
جدال سپیدرود رشت و آلومینیوم اراک نیز با تساوی بدون گل به پایان رسید و در آخرین بازی هفته نیز استقلال خوزستان موفق شد نیروی زمینی را مغلوب کند و از قعر جدول فاصله بگیرد. نیروی زمینی نیز برای پنجمین بار در فصل جاری با شکست از زمین خارج شد.

بیشتر بخوانید:
بررسی لیست سرخابی‌ها برای دربی ۹۰
اتفاق عجیب؛ سرخابی‌ها بدون بازیکنان امید در دربی
تصمیم جالب کاپیتان پرسپولیس پس از خروج از لیست دربی

تگ ها


نتایج لیگ یک لیگ یک لیگ آزادگان هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال ایران هفته ششم لیگ یک نتایج هفته ششم لیگ یک نتایج داماش گیلانیان سرخپوشان پاکدشت استقلال خوزستان فجر سپاسی مس کرمان نیروی زمینی آلومینیوم اراک نود ارومیه خوشه طلایی ساوه مس رفسنجان بادران ملوان انزلی آرمان گهر قشقایی لیگ آزادگان فوتبال