هفته نخست لیگ برتر تیراندازی به اهداف پروازی برگزار شد

هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر تیراندازی به اهداف پروازی کشور با درخشش تیم‌های دریاچه ارومیه، بیمارستان نیکان و صنایع بازیافت راتا شمال به پایان رسید....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، هفته نخست رقابتهای لیگ برتر تیراندازی به اهداف پروازی صبح امروز ۱۳ آبان ماه به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) با حضور ۷ تیم و به میزبانی تیم صنایع بازیافت راتا شمال در فضای باز میدان اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

در پایان سه راند ماده‌های تراپ و اسکیت، تیم‌های دریاچه ارومیه، بیمارستان نیکان و صنایع بازیافت راتا شمال با غلبه بر تیم‌های هیات تیراندازی کرمان، دراک شیراز و هوماک به پیروزی دست یافتند.

در این هفته تیم پگاه در قرعه استراحت به سر می‌برد.

در بخش انفرادی تراپ بانوان، شیوا فرح پور از دریاچه ارومیه، سپیده سیرانی از صنایع بازیافت راتا شمال و فاطمه امیری بهزادی از هیات تیراندازی کرمان به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم ایستادند.

در بخش انفرادی تراپ آقایان نیز، بابک یگانه از دریاچه ارومیه، علی حافظی از دراک شیراز و علی قادریان از هوماک به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش انفرادی اسکیت آقایان، امیرمحمد دادگر از دریاچه ارومیه موفق به کسب مقام اول شد و علی دوستی از صنایع بازیافت راتا شمال و البرز اینانلو از هوماک به ترتیب دوم و سوم شدند.

در پایان نیز مراسم اهدای جوایز نقدی ورزشکاران با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان، رضا ملک محمدی دبیر و جمعی از مسئولان فدراسیون و سرپرستان تیم‌ها برگزار شد.

تگ ها


تیراندازی فدراسیون تیراندازی مسابقات لیگ برتر