هفته چهارم لیگ یک/ قدرتنمایی فجر، مس رفسنجان و بادران

هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 8 دیدار و با صدرنشینی بادران تهران پیگیری شد....

به گزارش خبرنگار مدال، هفته چهارم از لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر امروز با برگزاری 8 بازی آغاز شد.
در نخستین بازی این هفته، فجرسپاسی در دیداری که میزبان ملوان بود موفق شد با حساب 4 بر 0 از سد این تیم بحران‌زده بگذرد و سومین پیروزی فصل خود را جشن بگیرد. خوشه طلایی ساوه و آلومینیوم اراک نیز در دربی استان مرکزی به تساوی بدون گل دست یافتند تا هر دو تیم در کورس صدر جدول از سایر رقبا عقب بمانند.
گل ریحان البرز موفق شد با یک گل از سد قشقایی شیراز بگذرد و مس کرمان در روزی که میزبان سرخ‌پوشان پاکدشت بود با نتیجه عجیب 4 بر 2 شکست خورد. نود ارومیه نیز در ادامه روند خوب خود رایکا را با یک گل شکست داد تا سومین پیروزی فصل خود را کسب کرده باشد.
مس رفسنجان نیز با 3 گل از سد نیروی زمینی گذشت تا به جمع تیم‌های مدعی اضافه شود. این چهارمین شکست متوالی نیروی زمینی در فصل جدید بود. بادران نیز در دیداری که میزبان علم و ادب تبریز بود موفق شد با 3 گل این را شکست دهد و با 10 امتیاز به صدر جدول لیگ دسته اول فوتبال ایران صعود کند. علم و ادب نیز برای چهارمین بازی متوالی با شکست از زمین خارج شد.
در آخرین بازی امروز نیز سپیدرود در دیداری جذاب و پر گل موفق شد استقلال خوزستان را با حساب 3 بر 2 شکست دهد تا جدال لیگ برتری‌های سابق با برتری سرخ‌پوشان رشتی همراه شود.
آخرین بازی این هفته فردا میان داماش گیلان و آرمان گهر سیرجان برگزار خواهد شد.

نتایج هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران به شرح زیر است:
فجرسپاسی 4 - 0 ملوان
خوشه طلایی ساوه 0 - 0 آلومینیوم اراک
گل‌ریحان البرز 1 - 0 قشقایی شیراز
مس کرمان 2 - 4 سرخ‌پوشان پاکدشت
نود ارومیه 1 - 0 رایکا بابل
مس رفسنجان 3 - 0 نیروی زمینی
بادران تهران 3 - 0 علم و ادب تبریز
سپیدرود 3 - 2 استقلال خوزستان

 

بیشتر بخوانید:
مهاجم مدنظر پرسپولیس لژیونر شد
افشای یک مذاکره؛ استقلالی‌ها سراغ اینزاگی رفتند!
گزارش تمرین تیم‌ملی/ طارمی و ماساژ بجای کار با توپ!

تگ ها


لیگ آزادگان دسته اول لیگ دسته اول فوتبال ایران نتایج لیگ دسته اول فوتبال ایران هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران نتایج هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران داماش گیلانیان استقلال خوزستان فجر سپاسی مس کرمان نیروی زمینی آلومینیوم اراک مس رفسنجان بادران ملوان انزلی لیگ آزادگان فوتبال