هفته یازدهم لیگ والیبال ایتالیا ؛ شکست یاران معروف و میرزا جانپور

در نخستین دیدارهای هفته یازدهم لیگ والیبال ایتالیا تیم سیهنا در حضور سعید معروف با مغلوب مودنا شد و مونزا از سد کاستلانا قعر نشین گذشت ......

در نخستین دیدارهای هفته یازدهم لیگ والیبال ایتالیا تیم سیه‌نا در حضور سعید معروف با مغلوب مودنا شد و مونزا از سد کاستلانا قعر نشین گذشت.

به گزارش مدال، هفته یازدهم لیگ والیبال ایتالیا، سری A از ساعت ۲۰:۳۰ امروز(شنبه) با برگزاری دو دیدار آغاز سد که در پایان مودنا با شکست سیه‌نا به یک قدمی پروجا رسید و در نبردی بین ستاره‌های ایرانی‌ سری A مونزا با بازگشتی رویایی یازدهمین شکست متوالی کاستلانا را رقم زد.

در یکی از مهمترین بازی‌های هفته یازدهم سری A که بین دو تیم بالا و پایین جدول برگزار شد تیم قدرتمند مودنا که هدایتش بر عهده خولیو ولاسکو است و ستارگانی همچون ایوان زایتسف را در اختیار دارد میزبان یاران سعید معروف در تیم سیه‌نا بود که هدایتش بر عهده خوآن سیچلو است و در پایان در حالی که شاگردان سیچلو دو بر یک از میزبان پیش بودند با نتیجه سه بر دو مغلوب مودنا شدند تا شاگردان ولاسکو با ۹ برد و ۲۶ امتیاز حایگاهشان در رده دوم را تثبیت کنند.

در این بازی که تقابل سعید معروف، ولاسکو و سیچلو که زمانی در تیم‌ملی ایران کنار هم بودند بر حساسیت‌های بازی افزوده بود ستاره‌های باتجربه مودنا توانستند ست‌های بازی را با امتیازهای ۲۳-۲۵، ۲۵-۲۲، ۲۹-۳۱، ۲۵-۲۲ و ۱۵-۸ به سود خود تمام کنند تا سیه‌نا با وجود درخشش سعید معروف با دو پیروزی و ۹ امتیاز همچنان در رده سیزدهم بایستد.

در دیگر دیدار همزمان و در نبرد بین لژیونرهای ایرانی سری A  تیم مونزا که امیر غفور را در اختیار دارد میزبان تیم قعر جدولی کاستلانا بود که از حضور مجتبی میرزاجانپور بهره می‌برد که در پایان این دیدار ماراتن گونه یاران میررزاجانپور در حالی کا با نتیجه دو بر صفر از میزبان پیش بودند و کم مانده بود اولین پیروزیشان را جشن بگیرند در نهایت با نتیجه سه بر دو شکست خوردند تا با ۱۱ باخت و چهار امتیاز در قعر جدول باقی بمانند.

در سوی دیگر مونزا در شبی که غفور با کسب ۶ امتیاز کم فروغ ظاهر شد توانست ششمین بردش را کسب کند و با ۱۶ امتیاز موقتا به رده پنجم برسد.
در سوی مقابل میرزاجانپور هرچند ۱۷ امتیاز برای کاستلانا کسب کرد اما درخشش او به تنهایی برای کسب نخستین برد کافی نبود.

همچنین در یک دیدار از هفته نهم لیگ والیبال یونان تیم آاک آتن که فرهاد سال افزون را در اختیار دارد توانست در ادامه روند رو به رشدش با پاسور ایرانی خود برابر اسنیکوس با نتیجه سه بر صفر به برتری دست یابد.
در این بازی سال افزون ۶ امتیاز برای تیمش کسب کرد و این در حالی بود کا او در هفته گذشته عنوان ارزشمندترین بازیکن هفته هشتم را کسب کرد.