هفت تراکتوری سابق در ترکیب استقلال

استقلال در شرایطی امروز به مصاف تراکتور می رود که در ترکیب اصلی و روی نیمکت این تیم، ۷ بازیکن سابق تراکتور دیده می شوند....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال برای افزایش فاصله خود با تیم های رده چهارم و پایین تر، به دنبال پیروزی در بازی خانگی مقابل تراکتور است. آبی پوشان در بازی رفت و در تبریز، با مربیگری محمود فکری با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی دست یافتند و امیدوارند این نتیجه را تکرار کنند.


اما نکته جالب درخصوص ترکیب استقلال، قرار گرفتن ۴ بازیکن سابق تراکتور در ترکیب اصلی آبی پوشان و همچنین حضور ۳ بازیکن اسبق این تیم تبریزی روی نیمکت تیم فرهاد مجیدی است که باعث تقابل این افراد با تیم های سابقشان شده است.


در ترکیب امروز آبی پوشان، محمد نادری همچون دیدارهای گذشته حضور دارد. او با تراکتور به فوتبال ایران معرفی و راهی بلژیک شد. این بازیکن پس از حضور در پرسپولیس به استقلال پیوست و اکنون با تیم سابقش دیدار می کند.


مهدی مهدی پور دیگر بازیکن اسبق تی تی هاست. او دوران سربازی خود را به شکل پرحاشیه ای در تبریز به پایان رساند. سیداحمد موسوی نیز به همراه ارسلان مطهری هر کدام یک فصل را با پیراهن تراکتور به میدان رفتند و حالا از ابتدا مقابل تیم سابق خود به میدان می روند.


روی نیمکت آبی پوشان نیز ۳ بازیکن حضور دارند که همین امسال به صورت مستقیم از تراکتور به استقلال پیوستند. رشید مظاهری که چند هفته ای است دروازه تیمش را به حسینی واگذار کرده، فرصت دیدار مجدد با تیم سابقش را از دست داد. او در تابستان در انتقالی پرحاشیه به استقلال پیوست.


سعید مهری نیز که روی نیمکت حضور دارد، در ازای حضور حسین پورحمیدی در تراکتور، این تیم تبریزی را ترک کرد و به تهران آمد. سبحان خاقانی دیگر بازیکنی است که در ابتدای فصل و پس از ترک تراکتور به استقلال پیوست و او نیز روی نیمکت حضور دارد.

تگ ها


استقلال تهران