هفت‌تیر‌کشی داور وسط زمین فوتبال! (عکس)

در یک مسابقه فوتبال در هندوراس تماشاگران به زمین بازی هجوم آوردند و داور مسابقه برای محافظت از خودش دست به اسلحه برد....

به گزارش "ورزش سه"، یک بازی فوتبال آماتور که چند روز پیش در هندوراس برگزار شد، قطعاً در تاریخ ماندگار خواهد شد. در ویدیوهایی که از سوی تماشاگران حاضر در ورزشگاه در شبکه های اجتماعی منتشر شده است به وضوح دیده می شود که داور مسابقه یک هفت تیر در دست دارد. همانطور که توسط برخی رسانه های محلی گزارش شده است، داور در وسط بازی اسلحه خود را بیرون آورد تا بازیکنان و هواداران را که به تصمیمات او اعتراض کرده و می خواستند با او از نزدیک صحبت کنند یا درگیر شوند را از خود دور کند.

هندوراس؛ شلیک گلوله در زمین

برای سرکوب اعتراضات بازیکنان و هوادارانی که وارد زمین شده بودند، داور بلافاصله دست به اسلحه برد و ضمن نشان دادن سلاح گرم خود در وسط زمین فوتبال چند شلیک هشدار هم انجام داد! بر اساس گزارش ها از هندوراس این حادثه در لا جیگوا، کوپان، در غرب هندوراس رخ داده است. در ابتدا مردم در میان خنده و شوخی شروع به دور شدن از او کردند، سپس متوجه شدند که اوضاع بیش از حد جدی است. در صداهایی که از میان هیاهوی این ویدیوها شنیده می شود، مردم می گویند: "اسلحه اش را بیرون کشید. داور اسلحه را حمل می کند. "

تگ ها


تیم ملی هندوراس هندوراس