«هفت خوان» پیش روی پرسپولیس/ روزهای سرنوشت‌ساز «برخی» فرا رسید!

تیم فوتبال پرسپولیس که نتوانسته از دیدارهای عقب افتاده‌اش برای رسیدن به بالای جدول استفاده مطلوبی ببرد، یک بار دیگر این فرصت را دارد که با عبور موفق از هفت خوان به جمع مدعیان اضافه شود....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس پس از چهار قهرمانی متوالی در رقابت‌های لیگ برتر شرایط خوبی در فصل جاری این رقابت‌ها ندارد. سرخپوشان پایتخت پس از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا چهار تساوی متوالی در لیگ برتر کسب کردند تا در پایان هشت دیدار ابتدایی خود تنها ۱۲ امتیاز کسب کنند.

شاگردان یحیی گل محمدی که حالا باید خود را برای کشیدن به رده‌های بالای جدول آماده کنند با تقویمی فشرده در زمستان سال جاری روبرو هستند.

سرخپوشان تهرانی روز دوشنبه هفته جاری ۲۹ دی ماه با فولاد خوزستان بازی می‌کنند. این تیم سپس میهمان آلومینیوم اراک در ششم بهمن ماه خواهد بود و بلافاصله باید به تهران بازگردد تا ۱۱ بهمن با ماشین سازی تبریز بازی کند.

سرخ‌های پایتخت سپس به تبریز می‌روند تا یکی از حساس‌ترین بازی‌های لیگ برتر را مقابل تراکتور تبریز در تاریخ ۱۶ بهمن برگزار کنند.

شاگردان یحیی در ادامه سفرهای خود باید بار دیگر به پایتخت بازگشته و با پیکان بازی کنند. دیداری که ۲۶ بهمن ماه انجام می‌شود و سرخ‌ها آخرین بازی دور رفت خود را مقابل گل گهرسیرجان در اول اسفند برگزار خواهند کرد.

هفت خوان سخت پرسپولیس در زمستان فوتبال باشگاهی ایران که می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای برای سرخ‌ها در لیگ برتر داشته باشد. دیدارهایی که تک تک امتیازاتش نقشی ویژه در جایگاه قهرمان چهار دوره متوالی لیگ برتر دارد.

شاید ۲۱ امتیاز باقیمانده بازی‌های پرسپولیس تا پایان دور رفت رقابت‌های فصل جاری در ادامه حضور برخی اعضای این تیم نیز نقش خود را ایفا کند.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران یحیی گل محمدی