هفت دریبل در 26 دقیقه / مارادونای کوچک استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی قائدی در بازی روز قبل، به طور میانگین در هر ۳،۷ دقیقه یک بار بازیکن حریف را دریبل زده است ......

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی قائدی در بازی روز قبل، به طور میانگین در هر ۳،۷ دقیقه یک بار بازیکن حریف را دریبل زده است

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، حضور مهدی قائدی در دیدار این هفته استقلال، جذاب ترین بخش تعویض های منصوریان بود. پدیده فصل گذشته لیگ یک که در ابتدای فصل به جمع آبی ها اضافه شد. قائدی با جثه کوچکی که دارد، نگاه ها را به خودش خیره کرده بود. این که بازیکن تیم ملی جوانان با این قامت کوچک، توانایی عبور از سد مدافعان لیگ برتری را دارد یا نه.

قائدی هم در همان نخستین حضورش در زمین، پاسخ شفافی به سکوها داد. شماره شانزده استقلال که از دقیقه ۶۴ به جای امید نورافکن وارد زمین شد، آمار رویایی به جای گذاشت. قائدی در این مدت هفت مرتبه موفق به دریبل بازیکنان حریف شد. یعنی او در هر ۳،۷ دقیقه، یک دریبل موفق ثبت کرده است. آماری که قطعا هیچ کدام از بازیکنان دو تیم، به حوالی آن هم نزدیک نشدند.

قائدی علاوه بر این هفت دریبل، یک پاس کلیدی ارسال کرد که جابر انصاری از شش قدم به بیرون زد. ضمن این که دو مرتبه هم با خطای حریف متوقف شد. قائدی با ادامه این روند، می تواند خیلی زودتر از روزهایی که انتظارش را می کشید در ترکیب فیکس استقلال قرار بگیرد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال