هفت هزار تماشاگر سرپا به عشق نادر و یارانش(عکس)

اولین دوره رقابت های لیگ آزادگان در فروردین سال ۷۱شاهد نبرد استقلال و نساجی در قائم شهر بود...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رقابت های لیگ ازادگان در اولین دوره برگزاری آن پس از لیگ قدس و لیگ استانی شاهد حضور بهترین های کشور در تیم های باشگاهی بود.


بازیکنان بزرگی که در تیم های منتخب استانی خود را به جامعه فوتبال معرفی کرده بودند این بار در قامت باشگاهی باید به مصاف بهترین های ایران می رفتند.نادر دست نشان ،پیروزجغتاپور،سعید صیامی  وحسین مسگرساروی از خوب های آن سالهای استان مازندران در لیگ استانی قدس بودند.


۲۹سال قبل و در چنین روزی یعنی ۳۱فروردین ماه نساجی در قائم شهر  و در روزی که بدلیل کمبود جایگاه ۷هزار نفر به صورت سرپایی بازی را از نزدیک تماشا کردندمیزبان  استقلال بود ، آنها که چهار روز قبل موفق شده بودند با شوت سه امتیازی نادر دست نشان از فاصله ۲۵متری  ابومسلم را در مشهد با نتیجه یک بر صفر از پش رو بردارند،این بار در وسط هفته میزبان یکی از دو قدرت فوتبال تهران بودند.نبرد استقلال و نساجی در روزی که قائم شهری ها در میانه میدان محمود فکری را در کنار نادر دست نشان می دیدند با نتیجه یک بر یک مساوی به پایان رسید. در این دیدار خاطره انگیز که سه دهه از آن می گذرد رضا حسن زاده برای استقلال گلزنی کرد و تک گل نساجی را سعید صیامی به ثمر رساندند.

تگ ها


نادر دست نشان برگی از تاریخ لیگ آزادگان فوتبال