هفدهمین دیدار الدحیل با تیم‌های ایرانی/ در انتظار ششمین شکست

الدحیل فردا برای هفدهمین بار با یک تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا بازی خواهد کرد....

الدحیل فردا برای هفدهمین بار با یک تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا بازی خواهد کرد.

الدحیل قطر حریف فردای استقلال در بازی فردای خود با این تیم برای هفدهمین بار مقابل یک تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا  قرار خواهد گرفت.
به گزارش خبرنگار مدال، استقلال فردا در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا میهمان الدحیل قطر خواهد بود. این دیدار نخستین تقابل استقلال با این تیم قطری خواهد بود با این حال الدحیل پیش از این بارها مقابل سایر تیم‌های ایرانی قرار گرفته و بازی فردای این تیم با استقلال، هفدهمین بازی الدحیل (لخویای سابق) با تیمی از فوتبال ایران خواهد بود. 
الدحیل پیش از این 6 بار با پرسپولیس، 4 بار با ذوب‌آهن و دو بار با سپاهان، تراکتورسازی و استقلال خوزستان دیدار کرده که در این مدت 7 بار موفق به کسب پیروزی شده، 4 بار با تساوی از زمین خارج شده و 5 بار نیز مقابل نمایندگان ایران مغلوب شده است. 15 گل زده و 13 گل خورده حاصل عملکرد الدحیل مقابل تیم‌های ایرانی بوده است. بهترین پیروزی این تیم در فصل 2015 و در بازی با پرسپولیس در قطر رقم خورده که این تیم قطری در جریان آن بازی با حساب 3 بر 0 پرسپولیس را شکست داد و بدترین شکست این تیم نیز مقابل پرسپولیس در همان فصل و در بازی دو تیم در تهران رقم خورده که در آن دیدار نیز پرسپولیس موفق به کسب پیروزی 3 بر 0 شد. همچنین الدحیل در خانه 5 بار موفق به شکست دادن نمایندگان ایران شده یک با متوقف شده و دو بار نیز مقابل تیم‌های ایرانی مغلوب شده است. 
گفتنی است الدحیل در هفدمین تقابل خود با تیم‌های ایرانی فردا از ساعت 18:45 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه دوحه میزبان استقلال خواهد بود.