هل دادن مسی به جدایی واقعا هنر می خواست

ژاوی هرناندز در مصاحبه جدید خود به انتقاد از روش مدیریت سران سابق بارسلونا پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، تابستان گذشته لیونل مسی چیزی تا جدایی از بارسلونا فاصله نداشت. بوروفکس رسمی مسی به باشگاه حکایت از عزم جزم او برای ترک بارسا داشت اما در نهایت جوزپ ماریا بارتومئو رئیس وقت بارسلونا به مسی اجازه چنین کاری را نداد. مسی تا ۲۰۲۱ قرارداد داشت و بر اساس مفاد آن نمی توانست یکطرفه قراردادش را فسخ کند و در غیر این صورت باید در دادگاه پاسخگو می شد.

مسی اعلام کرد که دوست ندارد بارسا را به دادگاه بکشاند و به همین دلیل تا پایان قراردادش می ماند.

اکنون و پس از گذشت چند ماه و با رفتن بارتومئو، لیونل مسی بیش از همیشه برای ماندن ترغیب شده است و با خوان لاپورتا رئیس جدید باشگاه، مذاکراتش را نیز شروع کرده است.

ژاوی هرناندز اسطوره بارسا در مصاحبه با تی وی ۳ کاتالونیا و در مورد آینده مسی گفت:« باید مسی را خوشحال نگاه داشت چرا که با یک مسی شاد و راضی می توان موفقیت های بیشتری کسب کرد و بارسلونا نیز تیمی قدرتمندتر خواهد بود.

فصل گذشته بارها این حس به من دست داد که مسی در زمین خوشحال نیست و او را غمگین می دیدم. به عنوان یک بارسایی، این برایم واقعا تاسف برانگیز و مایه رنجش بود.»

ژاوی ادامه داد:« اینکه مسی در بارسا باشگاه همه زندگی اش، احساس خوشحالی نمی کرد، آزارم می داد. برای اینکه مسی به چنین حسی در بارسا برسد و مشتاق جدایی شود، باید کارها در باشگاه را خیلی بد پیش برده باشید و در واقع چنین نیز بود.»

تگ ها


ژاوی لیونل مسی بارسلونا السد قطر