همام: به من می گویند برگرد عراق

تیم فوتبال نیروهوایی عراق برای سومین سال پیاپی توانست به فینال رقابتهای AFC Cup برسد تا در آستانه کسب سومین عنوان قهرمانی پیاپی در این رقابتها قرار بگیرد ......

تیم فوتبال نیروهوایی عراق برای سومین سال پیاپی توانست به فینال رقابت‌های AFC Cup برسد تا در آستانه کسب سومین عنوان قهرمانی پیاپی در این رقابت‌ها قرار بگیرد. همام طارق، بازیکن عراقی استقلال است که سابقه پوشیدن پیراهن نیروهوایی عراق را در کارنامه‌اش دارد. او در هر دو فینال سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ برای این تیم به میدان رفته و یکی از بازیکنان موثر این تیم عراقی در کسب دو عنوان قهرمانی پیاپی در AFC cup بوده است.

طارق همام در ابتدای حضورش در استقلال برای نیروی هوایی عراق هم آرزوی موفقیت کرده بود تا آنها بتوانند برای سومین بار به فینال AFC cup برسند. در حال حاضر، این آرزو به تحقق رسیده است و این تیم در فینال این رقابت‌ها باید به مصاف نماینده ترکمنستان برود.

بازیکن عراقی استقلال در جدیدترین گفت‌وگویش با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، درباره این تیم اظهار کرد: نیروهوایی عراق، با مربی بسیار خوبی که در اختیار دارد، تیم بسیار خوبی است. من امیدوارم آن‌ها برای سومین سال پیاپی بتوانند قهرمان AFC cup شوند و سومین ستاره را برای نشان باشگاه بگیرند.

نیروهوایی عراق در دو دوره قبلی این رقابت‌ها که به فینال آن رسید، نتوانست در ورزشگاه خانگی‌اش به میدان برود؛ اما امسال در ورزشگاه خانگی‌ و در بصره، نخستین فینالش را مقابل هواداران این تیم برگزار خواهد کرد. طارق درباره میزبانی نیروهوایی عراق در این دیدار گفت: بسیار خوب است که فینال قرار است در عراق برگزار شود؛ به همین دلیل من بسیار برای باشگاه خوشحال هستم.خیلی عالی است که آن‌ها بتوانند جام قهرمانی را در خانه بالای سر ببرند. من فکر می‌کنم نیروهوایی عراق می‌تواند در این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی برسد.

نکته دیگری هم که درباره حضور نیروهوایی عراق در فینال AFC کاپ وجود دارد، این است که تاکنون هیچ باشگاهی نتوانسته در این رقابت‌ها سه بار پیاپی به قهرمانی برسد. بازیکن پیشین نیروهوایی عراق در رابطه با این موضوع بیان کرد: من خیلی اوقات با هم‌تیمی‌های قبلی و دوستانم صحبت می‌کنم و آن‌ها همیشه به من می‌گویند که باید برگردم و برای این تیم بازی کنم. این بسیار خوب است که در فاصله کمی از فینال AFC cup، ما همدیگر را دوباره در جام‌ملت‌های آسیا می‌بینیم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال