همام طارق: تلاش می کنیم عراق مدعی قهرمانی جام ملت ها باشد

بازیکن و مربی تیم ملی فوتبال عراق در آستانه جام ملتهای ۲۰۱۹ آسیا به ارزیابی شرایط این تیم پرداختند ......

بازیکن و مربی تیم ملی فوتبال عراق در آستانه جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا به ارزیابی شرایط این تیم پرداختند.

به گزارش مدال و به نقل از روزنامه الصباح الجدید عراق، همام طارق با اشاره به کسب نتیجه تساوی در بازی اخیر تدارکاتی برابر بولیوی گفت: تیم ملی فوتبال عراق نشان داد که دارای شخصیت تیمی خوب است و می‌خواهیم یکی از بهترین تیم‌های جام ملت‌های آسیا برای فتح این جام باشیم.

بازیکن باشگاه استقلال تهران و تیم ملی فوتبال عراق ادامه داد: عراق به طور مشخصی پیش از آغاز جام ملت‌های 2019 آسیا در امارات در حال پیشرفت است و هنوز بازی‌های تدارکاتی پیش‌رو داریم که شاکله اصلی ما را روشن می‌کند. دیدارهای تدارکاتی متفاوت با بازی‌های رسمی هستند و در جام ملت‌ها شما شاهد تیم دیگری از ما خواهید بود.

همام طارق در خاتمه اظهار داشت: بازیکنان تیم ملی فوتبال عراق از هیچ تلاشی برای کمک به کادر فنی جهت کاهش دوران آماده‌سازی جام ملت‌های آسیا دریغ نخواهند کرد. امیدوارم یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی باشیم.

احمد خلف، مربی تیم ملی فوتبال عراق نیز خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال عراق با برگزاری بازی‌های تدارکاتی و اردوهای آماده‌سازی به طور مداوم در حال تحول است. هنوز برای رسیدن به آمادگی مطلوب تا جام ملت‌های 2019 آسیا زمان داریم.

تیم ملی فوتبال عراق در گروه D جام ملت‌های 2019 آسیا که از 15 دی‌ماه سال جاری در امارات آغاز می‌شود با تیم‌های ملی ایران، یمن و ویتنام قرار دارد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال